Conan the Barbarian 173 - Hırsızların Şerefi

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Biliyorsunuz dostlar, daha önce bu sayı Albay tarafından balonlanarak yayınlanmıştı. Conan Klasik Maceralar serisi için yaptığımız hazırlık sırasında yarım bırakmıştım, bu sabah Facebook "sevgili Hüseyin Aksakal'ın doğum gününü kutlamayacak mısın?" deyince kolları sıvayıp kalan sayfalarını tamamladım. İyi ama dedim kendi kendime, geçen sene "Nüfus Kağıdımın Doğum Günü" şeklinde bir başlık açıp gerçek doğum günü olmadığını söylememiş miydi? Baktım, hakikaten doğru hatırlıyormuşu, kaçırmışız, kendisi unuttuğu gibi biz de unutmuşuz :D
Neyse, geç de olsa "İyi ki doğdun Hüseyin abi, iyi ki bizimlesin, nice yıllara..."

Keyifli okumalar dostlar.

Link:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Hüseyin Bey'in doğum günü kutlu olsun. Sayesinde bir conanımız daha yenilendi. Atom karıncaya da selam olsun.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
A! Hüseyin Aksakal dostumuzun doğum günü
bugün müydü yani? Kendisiyle aynı ortamda
olmaktan onur duyduğum özel insanlardan
biri olan sevgili dostuma nice mutlu ve keyifli
yıllar diliyorum. Sevgili shoryuken eline sağlık.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Mutlu yıllar üstadım.Sağlık ve mutluluk yanından hiç ayrılmasın.
Teşekkürler dostum.Nefis bir doğum günü pastasından bir dilim de ben kaptım. :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Sevgili dostum bu güzel çalışma için teşekkür ederim.
Bu vesile ile de sevgili Hüseyin aksakal dostumuzun da yeni yaşını kutlarım.
Doğum günü bugün di mi? Kesin bilgi yani...

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
Elli yılı doldurup, ikinci elli yıla başladım. Ellibirinci yıldayız--yani nüfus kağıdımla ben--gerçek doğum günümün başka olduğu doğrudur. Şubatta doğmuşum, martın birinde yazılmış. Ama buna takılmaya gerek yok, küçük bir ayrıntı sadece. Önemli olan gönülleri birleştirmeye vesile olması...

Bu vesileyle, anlamlı hediyesi için Shoryuken'e teşekkür ederim. Doğum günümü kutlayan arkadaşlar da sağ olsunlar, var olsunlar. İnşallah nice yıllara hep birlikte erişmeyi diliyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Sevgili Shoryuken'e bu değerli çalışması için teşekkür ederken , Hüseyin bey dostumuzada nice yıllar diliyorum.Ayrıntılı tebrik mesajını forumdaki ayrı konuya yazıyorum..:)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
güzel bir yenileme çalışması gibi olmuş, koleksiyonumda eskisinin yerini aldı bile; emeğinize saglık

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,342
Mutlu yıllar üstadım.Sağlık ve mutluluk yanından hiç ayrılmasın.
Teşekkürler dostum.Nefis bir doğum günü pastasından bir dilim de ben kaptım. :)

Bu şahane pastaya ben de ortak oluyorum ve değerli aşçımız Shoryuken'e çok teşekkür ederken sayın Hüseyin beyin de doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu yıllara...