Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 056 - Uğuldayan Gölgeler

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım;

Forumuza hiç uğramayan ve çizgiromana katkıda bulunmak adına balonladıkları ya da çevirdikleri eserleri çizgidiyarında paylaşmayan her bireye saygım sonsuz sonuçta bu bir tercih meselesidir;

Forumumuza uğramasına rağmen aktif olmayan ve çizgiromana katkıda bulunmak adına balonladıkları ya da çevirdikleri eserleri çizgidiyarında paylaşmayan bireylere saygım olmasa da yaptıklarını (vermeden almaya çalışmak maalesef toplumumuzda uyanıklık olarak algılanıyor) normal kabul ediyorum;

Forumumuza uğrayan, mesaj yazan, çeşitli katkılarda bulunan
ama çizgiromana katkıda bulunmak adına balonladıkları ya da çevirdikleri eserleri çizgidiyarında paylaşmayan insanlar varsa onlara hakkımı helal etmiyorum! Burada paylaşmadıklarına göre ya forumu beğenmiyorlardır ya da yönetimimi, belki de her ikisini de! Eeee, beğenmiyorsanız ne işiniz var burada?

Yazdıklarım kişisel görüşümdür, yönetimi bağlamaz.

Hakkedenlere sevgi & saygı.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Benim de kişisel görüşüm böyle..
Ben de helal etmiyorum hakkımı..
Hatta verdiğim selamı da..
Neyse Allahtan bir iki dostum var..
O da yeter zaten..

falcetus

Yeni Üye
19 Tem 2013
26
19
Üretebilip, ürettiğini insanlara sunmamak nasıl bir tercih olabilir anlamıyorum.

Şahsen, balonlamayı bilmesem de çeviriye yabancı değilim bir gün bununla ilgili yapacaklarımı insanlara ulaştırabilmenin zevkini yaşayabilmeyi umuyorum.

cuthalion

Yeni Üye
18 Eyl 2009
11
15
Teşekkürler, hem bu çalışmada hemde diğer çalışmalarda emeği geçen tüm arkadaşlara Allah razı olsun hepinizden...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Yine abimi birileri kızdırmış :)
Abdestinden şüphesi olanlar yakında mızırdarlar :D
Sadece görev adamı olanlar işini yapar,
Ama gönül veren adamlar hem üretir hemde bir yerde patlar!
Saçma iç çekişmelerin, gereksiz sürtüşmelerin asla bitmeyeceğini bilerek ama illa umut ederek
sevgiyle selamlıyorum...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,517
Paylaşım için teşekkür ederim. Herkesin elinden gelenin en iyisini burada paylaşması en büyük dileğimiz ve size size katılıyorum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim günün aydın olsun.
Değerli kardeşim aralıksız yaptığın birbirinden güzel ve değerli paylaşımların için çok teşekkür ederim,herşey gönlünce olsun.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Nadir Abi'nin aralıksız devam eden paylaşımlarını görmek, çizgi roman sevgimizi sürekli paylaşabilmek forumdaki en büyük mutluluklarımdan birisi. Bu Conan paylaşımı için de çok teşekkür ediyorum.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
paylasmak

:wbtr::wbtr::wbtr:
PAYLASMAK SADECE BIR INSAN OLMA ERDEMI DIYE DUSUNURDUM ...
37138192312200915460x340scale.jpg

KENDI YASAMI ICIN EN ONEMLI SEYI OLAN YIYECEGI ANALIK, BABALIK DUYGUSU ILE PAYLASAN HAYVANLAR BILIYORUM ...
126016713.jpg

images1wlw.jpg

images2fof.jpg

SEVGISINI PAYLASAN O SEVIMLI YARATIKLAR...
2fof.jpg

720992870903200915.jpg

AMA KITAP VE KULTUR PAYLASIMI ONLAR ICIN DEGIL SADECE INSAN ICIN ... ANCAK BU ZORLAMA ILE OLMAZ . PAYLASMAK INSANIN ICINDEN GELMELI INSAN INSAN OLMAYI HISSEDEBILMELI . INSAN OLMANIN ONEMLI BIR ERDEMIDIR PAYLASMAK ; OZELLIKLE KULTUR PAYLASIMI .. KULTURSUZ BIR TOPLUMUN GELECEGI OLMAZ . KESKE HERKES PAYLASABILMEYI OGRENSE ; PAYLASAMANIN GETIRECEGI DURUSTLUK DUYGUSU INSANI INSANCA DAVRANMAYA DIGER BIREYLERE SAYGI VE SEVGI GOSTERMEYE YONELTIR. O ZAMAN TEMIZ BIR TOPLUMUMUZ OLUR AYAKKABI KUTUSU AYAKKABI ; CUZDAN VE CEPLERDE PARA ICIN KULLANILIR.
PAYLASMAK GUZELDIR...
BENIMDE YAZDIKLARIM KISISEL GORUSUMDUR ; SIYASI DEGILDIR BELLI BIR ZUMREYIDE HEDEF ALMAMAKTADIR ...

:wbtr::wbtr::wbtr:

12 Şub 2010
15,006
543,758
Çizgileriyle, canavarlarıyla klasik güzellikte bir Conan macerası. İkincide Conan yok ama hayali çağların belgeselcisi gibi bir pikt büyücüsünün anlatımları ve Bran Mak Morn var.

Çizgi Diyarı, hiç bir karşılık beklenmeden çizgi roman hepimizindir ilkesini benimsemiş bir güzellikler diyarı. Tüm ağaçlarında yetişen meyvelerin sınırsızca yenebildiği bir ortam. Teşekkür dahi beklenmiyor.

Çizgi Diyarının hiç bir yöneticisi maddi manevi karşılık beklemezken kimilerinin başka forum veya bloglar için veya kişisel reklam peşinde koşması hoş değil. Çizgi Diyarı reklam panosu olarak kullanılmamalıdır.

Teşekkür ediyorum sevgili dostum.