Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 036 - Lanet

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Değerli dostlarım,

Conan la devam edelim. Conan'ın en geniş serisinin sonunu görmeye az kaldı.

Sevgi & Saygı

Normal boyutlu tarama:

Küçültülmüş tarama:

cnnlyn00.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Pek çok seri gibi Conan'ın bu ve diğer serilerinde çok büyük emeğin var.

Bir dönem en çok okuduğumuz çizgi romandı, Conan. Öyle gözüküyor ki mâkûl bir süre sonra Türkiye'de yayımlanan tüm Conan kitapları forumdaki yerini alacak gibi.

Ellerine sağlık, Nadir Abi.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
bir yayınevi çıkıp renkli klasik maceralara devam etsin artık... yoksa torpedo kampından sonra birde renkli conan kampına girmesi için fındıkfındık dostumuza yalvarmaya başlayacağım...

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
bir yayınevi çıkıp renkli klasik maceralara devam etsin artık... yoksa torpedo kampından sonra birde renkli conan kampına girmesi için fındıkfındık dostumuza yalvarmaya başlayacağım...

Estağfurullah sevgili üstadım, ne demek, zaten ileri projelerimizde :rolleyes:; ölmez sağ kalırsak, uzun zamandır birkaç tane Conan projesi düşünüyoruz :d

Bununla birlikte; forumumuzda gerçekten çok çok değerli çeviriler yapan sevgili dostlarımız var, iyi ki de var :)

Bense :(; yenilmez ordumuzun arkasında; düşe kalka yürümeye çabalayan yalnızca bir neferim :7:, Kutsal Çizgi Roman sancağını indirtmeyiz işte :mad:

Ölmek var dönmek yok, zafer bizimdir ;)

12 Şub 2010
15,006
543,642
Defalarca okuduğum bir çizgi romanı tekrar okumak ve hala aynı zevki yaşamak ne kadar ilginç bir şey. Rast geldiğimde tekrar okumaya en az tereddüt gösterdiğim çizgi romanların belki de en başında gelir Conan. Bu kez de öyle oldu:)

İçindeki Barbar Conan, Kral Conan ve Adaların Conan'ının ilk bölümüni iştahla tekrar okudum.
Haziran 1995 de Conan çizimlerini yayınlanmak üzere gönderen okuyucuların duyurulduğu Posta Kutusu'nda, çizimini yayınlanmak üzere gönderen Conan okuyucuları arasında Elazığ'dan
Samim Salur Paçacıoğlu'na rastlamak hoş oldu doğrusu.

Geceyarısından sonra okuduğum Conan için teşekkür ediyorum sevgili Nadir, sağol.

cnnlyn95.jpg

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Kaç kere okunursa okunsun Conan yeniden ve yine yeniden okunursa aynı hazzı veren çizgi romanlardan. Bu ara Conan ile ilgili küçük bir çalışma da ben yapıyorum. Yılbaşından önce hazır olur inşallah.
Gulyabani üstada bu Conan için ayrıca teşekkürler.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
kapak conanın tüm hayatını anlatıyor sanki, yaratıklar ve güzel kadınlar
ellerine sağlık başkan, iyi iş