Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 124 - Gecelerin Ötesinde

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Değerli dostlarım,

daha önce bilumum uçan, kaçan, yüzen yaratıkla, bilumum meziyetleri olan büyücülerle, çeşit çeşit savaşçıyla, kurtadamlarla, zombilerle kapışan barbarımızın yolu bu defa vampirle kesişir. Dampyr öyküleri tadındaki bu öyküyü Charles Dixon kaleme almış, Ernie Chan çizmiş.

Öyküyü bitirdikten sonra bir kaç sayfa daha çevirirseniz benim ilginç bulduğum bir reklemla karşılaşacaksınız; Alfa Karaoğlan. Pek çok yayınevinin çıkardığı Karaoğlan'ı okudum ama bu reklama rağmen Alfa Karaoğlan'ın elimden ya da gözümün önünden geçtiğini hiç hatırlayamadım. Ya ben unuttum ya da reklam verip yayınlamaktan vazgeçtiler.

Sevgi & saygı

conan124001.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Vampirlerin hiç aklı yok,kardeşim bulaşacak başka adam kalmadı mı?Kaşınmışsınız resmen...
Sevgili Gulyabani kardeşim ellerine sağlık,paylaştığın için ve emeğin için çok teşekkürler ederim,iyi geceler dilerim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Dostum her konuda muhteşem örnekler veriyorsun..
Çok hakkın geçti bana..
Sayende bir sürü kitap okudum..
İçimden böyle geldi..
Çok teşekkür ederim..

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Hem Conan hem vampirler e bu tam benlik. Valla daha şu anda baktım ve kafadan teşekkürümü yazıyorum. Elinize sağlık :)

12 Şub 2010
15,006
543,719
Okuyucu köşesinde Mustafa Afşin Gürler'in mektubu ve cevabı var.

Conan'ın vampirli macerası çok ilginç
Conan, canını kurtarmak için kendisini vampirlerin köyüne gönderen kişiyi vampirlere satıyor. Görünürde Conan'a yakışmayan bir davranış. Lakin bu kişi de Conan'ı köye gönderirken vampirlerden söz etmeyip Conan'ın zor duruma düşmesine neden oluyor. Conan buna kızmakta haklı olsa da yine de Conan'ın bu davranışı tartışma götürür bence

Sevgili gulyabani'nin paylaştığı bu macerayı önceden okumuş olduğuma emin olamadım. Kendisine çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Öncelikle çok teşekkürler Gulyabani.
Kitabı henüz indirip okumadım. Ancak senin tanıtım yazın ve sevgili Profesor dostumun yorumuna dayanarak güzel bir macera olduğuna inanıyorum.
Kaliteye gelince... Şüphenizmi var...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Conan ve vampirler ilginç bir konu diğer konuya gelince Karaoğlan alfada çıkmışmıydı? hiç görmedim. Bu güzel paylaşım için teşekkürler...

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
hayatta kalması zor bir dönemde conan en ufak bir yamuğu bile affetmemekte haklı bence
ellerinize sağlık