Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 095 - Şeytanın Yüzüğü / Can

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlar;

bu gece sırada bir Conan var; içinde "Şeytanın Yüzüğü", "Canavar" ve "Direniş" maceralarını içeren 204 lük serinin 95. sayısı. Ham mı, olmuş mu bilemem, tek bildiğim 200 dpi ile taranmış ve otomatik ayarla renk ayarı yapılıp, kırpılmış olduğu. Sanırım yeni ve daha kaliteli bir printer&scanner almanın zamanı geldi. Albay50 taramadan ben tarayayım derken (çünkü bu seride sondan başa doğru ilerliyor) yeni printer'in gelmesini bekleyemedim.

Sevgi & Saygı

Bu sayıyı her paylaşımı teşvik edici yazılarla destekleyen sayın ccahitkar 'a armağan ediyorum.

bx6eh10gme202jzxj.jpg

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Değerli dostlar;

bu gece sırada bir Conan var; içinde "Şeytanın Yüzüğü", "Canavar" ve "Direniş" maceralarını içeren 204 lük serinin 95. sayısı. Ham mı, olmuş mu bilemem, tek bildiğim 200 dpi ile taranmış ve otomatik ayarla renk ayarı yapılıp, kırpılmış olduğu. Sanırım yeni ve daha kaliteli bir printer&scanner almanın zamanı geldi. Albay50 taramadan ben tarayayım derken (çünkü bu seride sondan başa doğru ilerliyor) yeni printer'in gelmesini bekleyemedim.

Sevgi & Saygı

Bu sayıyı her paylaşımı teşvik edici yazılarla destekleyen sayın ccahitkar 'a armağan ediyorum.

bx6eh10gme202jzxj.jpg

ellerine sağlık, valla iyi yapmışsın. bende ikinci el bi tarayıcı aldıydım. oda hemen bozuldu. içime dert olduydu . conanlara bakıp bakıp bugünde hiç conan koyamadım deyip günü kapatıyordum. taranacak kitapları ayırdıydım. bi tane eksilmiş oldu. ha sen ha ben. yeterki kırmızıları yok edelim.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Gelsin Conan'lar, demlensin çaylar, değmesin kimsecikler keyfimize, teşekkürler Gulyabani..

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Kıymetli abim ,
Ellerinize sağlık .Taramanıza baktım , gayet de güzel okunuyor.
Çok çok teşekkürler.