Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 120 - Hayvan Adamın Gazabı

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Pazar gününün ikinci Conan'ı da geldi. Vallahi en iyi maceralardan, olmuşlarından seçtim.
kah dibini kokladım, kah pat pat pat diye inceden şaplak atarak anlamaya çalıştım, hani macera nasıl, doyurucu mu, içinde manita var mı, kaç kişiyi kesiyor diye. Kelek çıkarsa para yok. Kan kırmızı bu maceralar, Geell !...
Not: Kırmızı dediğime bakmayın, o artık listede Mavi :)

img0001uj.jpg

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sunumu okumak kitabı okumaktan daha eğlenceli,sevgili kardeşim Allah (c.c) ta seni güldürsün,mutlu etsin.
Değerli kardeşim ben de bu Conan'ı senin yaptığın gibi,döve döve okuyacağım,çok çok teşekkürler ederim.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
hızlılığın için tebrik ederim. ilk önce gördüm şaşırdım, allah allah ben bunu akşam koyacaktım demekki koymuşum diye kendi kendime düşünüyordum.bi baktım sen paylaşmışın. aynı sayıyı düşünmüş olmamızda bi tesadüf . kalp kalpe karşıymış.:)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Conan'ın kan kırmızısı nasıl olur, herhalde içinde büyüsü az, kesilen adamı çok olanı olur, diye kendi kendime düşündüm. Bakalım haklımıyım.

Teşekkürler.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
çok teşekkürler , emeğinin karşılığı 3-5 kuru kelime yazabildim üzgünüm ama elimden gelen bu. saygı ve sevgilerimle.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Nasıl da gözümden kaçmış bu conan, anlayamadım

ravenx seçmişse kelek olmasına imkan yok

ravenx lokantasında

Kasap Conan'dan bir canavar bifteği yiyelim

Teşekkürler, saygılar

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bende aynısını yazacağım,
nasıl kaçmış bu kitap benim gözümden?
Doğallıkla bu soru kendime sorulmuş olup
halen yanıtı alınmamıştır.
Alıncağı da yoktur.
Sonra gerçekten yeni macera imiş,
okumadığım Conan macerası var imiş
albay50 nerede imiş
Lafı uzatmayı bırakıp ayıbın neresinden dönülse kardır diyerekten;
Sağol güzel dostum, ellerine sağlık
Bir solukta okudum..
Birde sanırım 3 ve 4. sahifeler yoklar galiba..
Sevgilerimle..