Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 057 Prens Conn Özel Sayısı

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
204 lük seriye aittir. mehmet ali taramalarından faydalanılmıştır.

CNN_YNM_CD_CRLRSRS_204_LKSR_CD_CD_057.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
King Conan sayılarının arasında verilmiş maceralardı.
57. sayı gerçekten Prens Conn hikayesi miydi? Çünkü elimde olmayan sayılardan biri.
Yoksa sen mi derledin?
Ama sonuçta güzel bir çalışma.
Teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
King Conan sayılarının arasında verilmiş maceralardı.
57. sayı gerçekten Prens Conn hikayesi miydi? Çünkü elimde olmayan sayılardan biri.
Yoksa sen mi derledin?
Ama sonuçta güzel bir çalışma.
Teşekkürler.

aynen orjinal kitaptır. 186 lık serideki 87-prens conn kitabının aynısı. bende her ikiside mevcut. aynı kitabı tekrar taramamak için tarayan arkadaşınkini indirdim, her ihtimale karşı elimdeki her iki kitabı birbiri ile ve sitede taranmış 87 numaralı kitap ile karşılaştırdım. baştaki 3 sayfa ile sondaki 4-5 sayfa hariç birebir aynı.farklı sayfalarını tarayıp, aynı olanları araya yerleştirdim. ona harcayacağım vakte sitede olmayan kitapları tarıyorum.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Elin sağlık albay50, bence yaptığın işlem doğru. Bir çok seride daha önce yayınlanmış maceralar tekrar tekrar yayınlanıyor neyin ne olduğu açıkça belirtildiği ya da başlıkta orjinal kapak kullanıldığı sürece içeriğin nerden geldiği "benim için" çok önemli değil. Teşekkür ederim.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Elin sağlık albay50, bence yaptığın işlem doğru. Bir çok seride daha önce yayınlanmış maceralar tekrar tekrar yayınlanıyor neyin ne olduğu açıkça belirtildiği ya da başlıkta orjinal kapak kullanıldığı sürece içeriğin nerden geldiği "benim için" çok önemli değil. Teşekkür ederim.

ilgiye çok teşekkür ederim.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Üstadım çalışmalarını ilgiyle ve taktirle takip ediyorum.
Bence önemli olan serilerdeki eksiklerin giderilmesi.
Üstelik sen hem tarayıp düzenliyor hemde neyin neye karşılık geldiğinin açıklamasını yapıyorsun.
Herşey için teşekkür ederim.
Sağlıcakla kal. Saygılarımla.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
aynen orjinal kitaptır. 186 lık serideki 87-prens conn kitabının aynısı. bende her ikiside mevcut. aynı kitabı tekrar taramamak için tarayan arkadaşınkini indirdim, her ihtimale karşı elimdeki her iki kitabı birbiri ile ve sitede taranmış 87 numaralı kitap ile karşılaştırdım. baştaki 3 sayfa ile sondaki 4-5 sayfa hariç birebir aynı.farklı sayfalarını tarayıp, aynı olanları araya yerleştirdim. ona harcayacağım vakte sitede olmayan kitapları tarıyorum.

Çok yerinde bir çalışma olmuş. Hali hazırdayı koruyup eksikleri tamamlamak vakit açısından da tasarruflu.
Tekrar teşekkürler.