Conan Yeni Maceralar Dizisi Alfa Yayınları(1984-1995)Sayı 145 - Cehennemdeki Tanrı

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
file

Tarayıcımdan meydana gelen teknik sorun çözüldüğü andan itibaren devam edeceğim paylaşımlara..

Moderatör tarafında düzenlendi:

amra

Yeni Üye
13 Eyl 2009
16
3
Sayın cakıciali bey gerçekten sizin ve mehmetali beyin paylaşımlarını zevkle hevesle ve hayranlıkla takip ediyorum ben conanın iflah olmaz bir hayranıyım ve elimde eksik olan bir sürü sayısı vardı onun maceralarını merak ediyor ve çaresizlikle elim kolum bağlı oturuyordum ve o an bu siteyi buldum gerçi o zaman Conan paylaşımı çok azdı ama siz ve mehmetali sayesinde birden Conan sayfası şenlendi çok ama çok teşekkürler lütfen Conan paylaşımlarınıza ara vermeden devam edin ettiğimiz teşekkürler tabiki emeğinizi karşılamaz ama çocukluk hayalini gerçekleştirdiğiniz birinin mutluluğuna vesile olduğunuzu söylemek isterim kolay gelsin ve lütfen devamı da gelsin tekrar teşekkürler

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Sevgili dostum büyük bir emek ve çaba isteyen tarama işini hiç yüksünmeden yaparak bizi bu harika kitaplarla buluşturduğun için çok teşekkürler.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,542
Link yenilendi.
cakiciali dostumuza teşekkürler.
Keyifli okumalar.