Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 012 - Kayan Gölge

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
tarama0001n.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,815
yorumların için ben teşekkür ederim..lakin onca sayfa girşine rağmen bi teşekkürü bile edemeyen arkadaşların sayısı çok az..canları sağolsun ne diyim..tüm çabalarımız onlar için..:'(

Sitemini anlıyorum dostum. Biraz polyanacılık oynayıp diyebilirimki; üyeler sitenin hazinelerini download yapmaktan teşekkür etmeye fırsat bulamıyor.

Paylaşımın için bir teşekkür daha. Umarım yılmadan bir şeyleri paylaşmanın hazzıyla emeklerin devam eder. Sağolasın.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Kardeşim bu paylaşımların yanında tüm teşekkürler kifayetsiz kalır.Bu kitapları tek tek tara,düzenle,yükle.Emin ol senin yaptığın işin zorluğunu en iyi anlayanlardan biri de benim. Ama iyilik yap denize at demişler.Balık bilmezse Halik bilir.Tüm bu el emeği göz nuru paylaşımların için en içten teşekkürlerimi kabul etmen dileğimle sağlıcakla.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Sevgili dostum bir teşekkürde benden büyük emek harcıyorsunuz Mehmet Ali hocamla birlikte muhabbet ve sevgi daim olsun sağolun

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili cakiciali, bu adam teşekkür etmekten başka bir şey yapmıyor demesinler diye teşekkür yazmamıştım.
Ama şunu bilesin siteye girdiğim an hemen bakıyorum çakıcı ne yapmış diye.
"Ali"ler yarışıyor site kazanıyor.

Diyarımıza iyi ki geldin. Saygılarımla.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Değerli kardeşim istediğin teşekkür olsun. Sana ve senin gibi emek veren tüm değerli kardeşlerimize binlerce teşekkür... İyi ki varsınız., sağolun, varolun...

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
aşk teşekkürle ödenirmi indirirken okurken bile emek harcıyoruz birde sizin emeklerinizi düşününce ne kadar teşekkür etsek az ama çizgi roman aşkı sizede bizede yeter binlerce teşekkür

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Çakıcıali kardeşim emek verip bizimle paylaştığın bu güzel kitap için çok teşekkür ederim,ellerine sağlık.iyi akşamlar diliyorum,hoşçakal.