Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 005 - Mezardaki Yaratık

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
21207703.jpg

Değerli arkadaşlarım..daha önce sitede verilmiş olan TMKD-05 sayılı dosyanın 21 sayfadan oluştuğunun farkına vardım..belkide upload eden arkadaşta o kadarı mevcuttu..
serinin tam ve eksiksiz olması kanaatiyle 05. sayıyı tekrar tarayıp burada upload etmeye karar verdim..içim rahat etmedi açıkçası..orjinali 76 sayfa olan bu sayyı yeniden sizlere sunuyorum..umarım yanlış anlaşılmaz ve diğer arkadaşımıza saygısızlık olarak algılanmaz . listede yer alan TMKD-05-Mezardaki Yaratık paylaşımıyla yer değiştirilirse serini eksiksiz olacağı kanısındayım..saygılar..​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Değerli arkadaşlarım..daha önce sitede verilmiş olan TMKD-05 sayılı dosyanın 21 sayfadan oluştuğunun farkına vardım..belkide upload eden arkadaşta o kadarı mevcuttu..
serinin tam ve eksiksiz olması kanaatiyle 05. sayıyı tekrar tarayıp burada upload etmeye karar verdim..içim rahat etmedi açıkçası..orjinali 76 sayfa olan bu sayyı yeniden sizlere sunuyorum..umarım yanlış anlaşılmaz ve diğer arkadaşımıza saygısızlık olarak algılanmaz . listede yer alan TMKD-05-Mezardaki Yaratık paylaşımıyla yer değiştirilirse serini eksiksiz olacağı kanısındayım..saygılar..

Tarayan arkadaşın elindeki sayının sayfa eksikliğinden tarama yarım yapılmıştır büyük olasılıkla. Taramalarının sıkı bir takipçisi olduk bu ara. Emeğin için teşekkürler üstad.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
dikkatin ve emeklerin için çok teşekkürler.ayrıca içinde en sevdiğim -bir cadı doğuyor-adlı macera da varmış tekrar çok teşekkürler.

Son düzenleme: