Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 008 - Eski Kentin Yamyamları

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,058
22143905.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Şaha kalkmış bir at, ata tutunmaya çalışan bir kız,... klasik ve hoş bir conan kapağı.Sevgili cakiciali listeden bir kırmızıyı daha imha etmiş.

Ellerine sağlık dostum,çok teşekkürler.

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,058
.benim oğlan büyüdü artık.. elinden bilgisayarı alaa kadar neler çekiyorum..yavaş yavaşta olsa taamlayacaz inşallah:rolleyes:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Cakiciali kardeşime gönülden teşekkürler. Şöyle biraz da Zagor, Teks ve Mister No'ya el atsan diyorum. Bizleri çok sevindirirsin.

killahxxl

Yeni Üye
28 May 2010
14
0
ellerine saglik usta sayende sokak sokak eski kitap saticisi aramadan kurtuluyoz ^^

bu arada bende baya bi eski kitap var conan , örümcek adam gibi bu yükleme olayi nasil oluyor biraz yardimci olabilirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
bu arada bende baya bi eski kitap var conan , örümcek adam gibi bu yükleme olayi nasil oluyor biraz yardimci olabilirmisiniz

Sevgili dostum öncelikle elindeki kitaplardan bir tanesini tarayıp bir klasörde topluyorsun. Sonra bu klasörü bir resim düzenleme programı ile küçültüp uygun boyuta getirmen gerekiyor.Rar dosyası haline getirdikten sonra istersen bu rar dosyasının uzantısını cbr da yapabilirsin.Kitabın yüklenmeye hazır hale gelmiş demektir.Bundan sonra rapid gibi bir siteye yükleyebilirsin.

killahxxl

Yeni Üye
28 May 2010
14
0
yardimin icin tesekkürler yanliz ben bu elimdeki dergileri gelisi güzel yayinlasambile siz kontrol edip siralamaya koyabilrmisiniz cünkü sayi olarak veya baslik olarak benim elimdekiler degisik biraz ama öykü ve cizim ayni