Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 007 - Değerli Kuş

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
tarama0001e.jpg

Sevgili dostumuz cakiciali'nin eklediği 7.kitapla benim eklediğimin adları farklı ama sanırım Alfa yayınları TMKD serisini daha sonra yeniden basmış.Çünkü kitapların fiyatları farklı neyse kitap kitaptır.Keyifli okumalar.

Son düzenleme:

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
paylaşımın için teşekkür ederim dostum..evet haklısın..ben 14 yaş civarındayken(23 sene önce) TmKD sini takip ediyodum..eski serinin basımı bitmişti ki kısa bi aradan sonra yeni seri basılmaya başladı..o çıkan seriden takip etmeye başladım bende..

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
paylaşımın için teşekkür ederim dostum..evet haklısın..ben 14 yaş civarındayken(20 sene önce) TmKD sini takip ediyodum..eski serinin basımı bitmişti ki kısa bi aradan sonra yeni seri basılmaya başladı..o çıkan seriden takip etmeye başladım bende..
Olsun dostum farketmez iki tane 7 olması forumdaki kitapları zenginleştirir sadece.Dediğim gibi arkadaşlar daha sonra eski TMKD,yeni TMKD diye listeleri tekrar düzenleyebilirler.Sağlıcakla kal.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Defalarca söylediğim gibi,Alfa yayınevi dönderip,dönderip aynı şeyi söylemesine rağmen yaptığı aslında hep aynı şeydi.
Hani derler ya; "Benim oğlum bina okur, döner, döner gene okur."işte bu da öyle bir şey.

Sayende iki farklı 7. sayı oldu.Teşekkürler Mehmet Ali.
Esen kal.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Defalarca söylediğim gibi,Alfa yayınevi dönderip,dönderip aynı şeyi söylemesine rağmen yaptığı aslında hep aynı şeydi.
Hani derler ya; "Benim oğlum bina okur, döner, döner gene okur."işte bu da öyle bir şey.

Sayende iki farklı 7. sayı oldu.Teşekkürler Mehmet Ali.
Esen kal.

Valla kardeşim söylediklerin cuk oturdu.Bize de,ya bu hangi TMKD listesine ait acaba diye fal baktırmak kaldı.:D
Ah Alfa Ah

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Paylaşımların için teşekkürler,conan olsun iki tane farklı sayımız olsun farketmez dostum eline sağlık

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
186 lık serinin 100cü sayısı bu. o seride linki kırmızı. orayada atsanız aslında . 1 kırmızı eksilmiş olur.

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
145
bir nrş kliniği
dostum 1.seri 2. seri fark etmez sonra gerekirse yeniden istiflenir...önemli olan bu tarihi eseri bizimle paylaşmanız gerçekten harika bir eser...

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
birinci seri ikinci seri ben okurum arkadaş okumuşsam bir daha okurum nasılsa sonunda yerini bulur conan birinci serimi ikinci serimi. çok teşekkürler.