Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 004 - Ay Işığında Gölge

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
61344062.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,813
Neptunn dostum kırmızı sevmeyen bu arkadaşların paylaşımlarıyla listeyi şenlendirmeye başlarsın artık. Paylaşımıda es geçmeden teşekkürler.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Sevgili cakiciali; biribirinden güzel bu harika kitapları bizimle paylaşarak forumumuza renk kattığın için çok teşekkürler.

Sayende bu seri galiba sonun başlangıcını yaptı.Bu serinin bitmesiyle beraber ben de senin adını TMKD serisi listesinin sonuna altın harflerle yazmaktan onur duyacağım.

Sağlıcakla kal.

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
Sevgili cakiciali; biribirinden güzel bu harika kitapları bizimle paylaşarak forumumuza renk kattığın için çok teşekkürler.

Sayende bu seri galiba sonun başlangıcını yaptı.Bu serinin bitmesiyle beraber ben de senin adını TMKD serisi listesinin sonuna altın harflerle yazmaktan onur duyacağım.

Sağlıcakla kal.

güzel yorumların için teşekkür ederim kardeşim..tahmin ediyorum ki bu forumu takip edipte elinde yüzlerce arşiv olan birçok arkadaşımız var..onlardan ricam saklı kalan bu değerleri açığa vurmaları ve paylaşımda bulunmaları..bir kere denedikten sonra gerçekten en güzel dostluğun saklamak değilde paylaşmak olduğunu anlayacaklardır...böyle güzel ve düzenli hazırlanmış bir sitenin gerçekten en iyiyi hakettiği kanatindeyim..benim amacımda çorbada hafifte olsa bir tuzda bulunmak..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Sevgili dostum sen bunca zamandır neredeydin gözümüzü gönlümüzü şenlendirdin,sayende arşivimizi zenginleştireceğiz herkes istediği kitabı okuma şansı bulacak netice olarak eline sağlık paylaşımın için teşekkürler

masiva

Kıdemli Üye
6 Nis 2009
104
26
ellerin dert görmesin
harika paylaşımların forumu şenlendiriyor usta

Zargana

Yeni Üye
21 Mar 2010
21
9
Hehe ben burayı keşfettim ya .)
Elinize sağlık.
Her gece bir ,iki kitap indirmeden okumadan uyuyamıyorum.
Bu arada Tavsiyeci arkadaşlardan Samuray64 ,percinler tşk ederim.
Başka forum ve paylaşımda olmak çok keyifli.

scorpion

Süper Üye
13 Eki 2009
523
2,657
dostum bu kadar çok conan severi bir arada görmek çok güzel teşekkürler