Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 001 - Donmuş Devin Kızı

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,058
78940065.jpg

Arkadaşlar bugünden itibaren conan serisinde elimde olupta sitede eksik olan sayıları upload etmeye çalışacağım..​

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Sevgili Çakıcıali önce hoşgeldin,paylaşım ve emeklerin için teşekkürler,Mehmet Ali hocamla beraber conanı coşturacaksınız belli oldu,büyük bir merakla eksik sayıları beklemekteyim sağolasın

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Harika bir paylaşım.Hani derler ya bu orcinal ,orcinal.Çok teşekkürler arkadaşım,hoş geldin sefalar getirdin.:89::88:

Sağlıcakla kal.

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,058
Sevgili Çakıcıali önce hoşgeldin,paylaşım ve emeklerin için teşekkürler,Mehmet Ali hocamla beraber conanı coşturacaksınız belli oldu,büyük bir merakla eksik sayıları beklemekteyim sağolasın

öncelikle hoşbulduk kardeşim..yaşım 37 ve çocukluğumun rüyası olan conan serilerini zaman gelipte sizinle paylaşmak benim için onurdur herzaman..neticede iş vaktim dışında elimden geldiğince burada aktarmaya çalışacağım.arkadaşlarında gerekli olan sabrı göstermelerini şimdiden rica ederim..

karan35

Yeni Üye
11 Ocak 2010
2
0
indirdim ama acilmadi hangi program lazim bunu acabilmem icin yardim ederseniz sevinirim.

xox

Yeni Üye
15 Nis 2010
12
0
Emeğinize sağlık. Forumda emeği geçen tüm herkese sonsuz teşekkürler. Sayenizde eski çocukluk heyecanlarıma ve çizgi roman okuma arzuma yeniden kavuştum. Sağolun, varolun. =)

efeyle

Yeni Üye
23 Haz 2009
17
1
saygıdeğer conan sever dostum emeğin için ne kadar teşekkür etsem azdır bu conan sevgisinin yeri bir başkadır bendede yıllardır ateşi sönmedi ve sönmeyecekte sağolasın..

gtolgak

Yeni Üye
8 Kas 2010
3
0
Bu gonullu hizmet icin gercekten cok tesekkur ederim. Ingiltere deyim ve buradan dahi Conan in turkce macerlarina sayende ulasabilecegim icin mutluyum.

Volkens

Yeni Üye
15 Şub 2011
21
15
tek kelime ile mest oldum harika bir paylaşım artık cok sıkı bir takipçinizim elinize emeginize saglık sagolun