Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 122 - Kara Lotus

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953

34gow44.jpg

Ernie Chan'ın çizgilerine tüm Conan seven dostlar gibi bende bayılırım.Çizgilerinden ötürü en beğendiğim maceralar içerisinde yer alıyor.Cilt çıkması olduğundan kapağı mevcut değil.O sebeple uydurduğum kapağı hoş görürsünüz umarım.
300 dpi orjinal taramasını tek sayfa olarak yüklüyorum.

Savok dostumuza ithafen,tüm Conan seven dostlarımıza iyi arşivler diliyorum.Umarım yeni haftamız tüm beklentilerimizi karşılar...

mega.co

dosya.co

mediafire

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Conan olsun da kapaksız olsun...
Sevgili prince bu güzel tarama ile adıma ithaf edilen bu kitap için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953
Arkadaşımız bence çok kaliteli tarama yapıyor.Prınce'in taramalarını bekliyorum.Teşekkür ederim.:)

Beğenmenize sevindim üstadım.Aslında Conan taramak bana da iyi geldi.Mister No gibi,kanunlara uymaya çalışan ama sürekli başı belaya giren,vurup kıran ama arada bir temiz sopa yiyen kahramandan sonra; kanunları kendi koyan,gerektiğinde taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmayan bir kahraman şu anki ruh halime iyi gitti. :D
Elimdekileri bitirdikten sonra duruma göre devam edebiliriz bulabildiğim nisbette.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Conan ölümüne dalmış düşman güruhuna :)
Harika paylaşım için, teşekkürler sevgili Prince...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,953

Bu tarifiniz bana da uyuyor,
Conan hikayeleri gerçekten
insana iyi geliyor.

Değişiklik güzeldir üstadım.Manaus'ta en fazla bir eğlence merkezine gider,bir bardak kaşaça içer belki de kimse bulaşmazsa bir kızla yöresel halk dansları yaparsın.:D
Conan'ımız hayalleri bayağı bir zorlamış romantizm adına.:Ğ

3480hma.jpg

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Beğenmenize sevindim üstadım.Aslında Conan taramak bana da iyi geldi.Mister No gibi,kanunlara uymaya çalışan ama sürekli başı belaya giren,vurup kıran ama arada bir temiz sopa yiyen kahramandan sonra; kanunları kendi koyan,gerektiğinde taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmayan bir kahraman şu anki ruh halime iyi gitti. :D
Elimdekileri bitirdikten sonra duruma göre devam edebiliriz bulabildiğim nisbette.

Çizgi roman karakteri olunca Conan'dan başkasını tanımam.
Ne çıt kırıldıldım avrupa ekolü karakterlere benzer,
Ne kanun nizam adına gereksizce yırtınan taytlılara benzer,
Gününü yaşar, yarını için mücadele eder.
Çok severim Conan'ı.

Teşekkürler.