Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 086 - Parçalar

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954

1zcog76.jpg

2008 yılında bilgisayarımı yeni almıştım.Yanında da bir yazıcı gelmişti eşantiyon olarak.Bir arkadaşa vereyim de işine yarasın diye düşünürken, şu an kapalı olan bir forum gözüme çarptı.Öyle böyle derken, tarama virüsüne bulaşabileceğimi ne bileyim kitap taramaya karar verdim.İlk taradığım kitaptı bu Conan.Pek belli etmem ama Conan'ı bayağı severim.Kimmerya rüzgarında kalmışlığım vardır.Ne yağ çektim ama Conan'a. :d
İlk taradığımda 1 mb. tı.Eli yüzü düzgün olsun dedim tekrardan taradım.Virüsün kaynağı olarak ta burada olsun istedim.:D
300 dpi olarak orjinal haliyle paylaşıyorum.Bu kez oynamayacağım görüntü ayarlarıyla.:Ğ
Meraklısı dostlara iyi arşivler,güzel günler diliyorum.

Mediafire

Moderatör tarafında düzenlendi:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954
İlkler önemlidir sevgili Prince. Ama neden serinin ilk sayısından değil de ortasından ilk tarama? :)

Bu arada elinize sağlık. Sağ olun.

O dönem elimde ciltten çıkma 2 sayıyla beraber toplamda 4 sayı olduğu için üstadım.:)
Derseniz ki neden Mister No veya Zagor büyük albümlerinden değil diye,Conan ebat olarak en küçüğü gözükmüştü gözüme.O bile tüm gecemi almıştı.E kolay değil tabi Conan gibi adamı 1 mb.sığdırmak.:Ğ
Değerli yorumunuza ayrıca teşekkür ederim...:24:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
Taradığım ilk kitabı hatırlamıyorum ama kolay gibi gözükmüştü, ama baya bi ugraşmıştım.

Sonra insan yavaş yavaş alışıyorda,

zıkkım internetlerimizle oynamasalar, yüklemesi başlı başına bir iş.

Teşekkürler üstad bu değerli paylaşım için.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bana Conan ile gel gel ne olursa olsun yine de gel...
Sevgili prince Conanları daha kaliteli taramalarına sahip olmak uzun zamandır düşündüğüm bir şey..
Eğer devam edersen çok mutlu olurum...
Tüm conancılar mesut olur...
Teşekkürler, saygılar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,678
İstanbul
Bu özel anı ve kıymetli kitap için teşekkür ediyorum, sevgili üstadım. İlkler hep önemlidir.

Benim ilk taradığım kitap yanlış hatırlamıyorsam bir Tolga fasikülü idi. Epey sorunluydu haliyle. Ee olacak o kadar. :)

Belki ben de senden ilham alarak bir ara bu ilk taramalarıma bir el atarım.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Prince ne çok şey paylaştın sonrasında çoğu hala arşivlerde duruyor.Bazıları ise maalesef yitip gitti.İşte benim en çok üzüldüğüm bu yitip giden kaynaklar kimisinde logo olduğundan kimisinde konulan damgalar yüzünden okunamaz olduğundan bunları paylaşmak mümkün olmuyor.Ama senin gibi nadir güzellikte dostlar inatla devam ettikçe ben mutlu oluyorum çok sağol.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954
Bana Conan ile gel gel ne olursa olsun yine de gel...
Sevgili prince Conanları daha kaliteli taramalarına sahip olmak uzun zamandır düşündüğüm bir şey..
Eğer devam edersen çok mutlu olurum...
Tüm conancılar mesut olur...
Teşekkürler, saygılar.

Davete icabet etmemek olmaz üstadım.Elimde 6-7 adet olacak onları tekrardan tarayıp paylaşırım seve seve.Sizinle eğer bir gün karşılaşırsak çay içip ıslatırız diyeceğim yeni taramaları ama,admine rüşvet teklif etmekten hakkımda işlem yapılır mı diye geçirdim içimden.:Ğ Yok yok en iyisi çayları ben ısmarlarım,öyle ıslatırız.:)
Yakın zamanda yeni Conanlarla görüşürüz.Selamlar,saygılar...

Prince ne çok şey paylaştın sonrasında çoğu hala arşivlerde duruyor.Bazıları ise maalesef yitip gitti.İşte benim en çok üzüldüğüm bu yitip giden kaynaklar kimisinde logo olduğundan kimisinde konulan damgalar yüzünden okunamaz olduğundan bunları paylaşmak mümkün olmuyor.Ama senin gibi nadir güzellikte dostlar inatla devam ettikçe ben mutlu oluyorum çok sağol.

Bende hiç biri durmuyor Serdar üstadım.O taramalar faciaydı.Onca emek şu aşamada hiç bir işe yaramıyor maalesef.Ama iyiyi kötüyü,doğruyu yanlışı böyle böyle öğrendik.Yaşam böyle devam ediyor.Taramalar bir şekilde yerine gelir.Önemli olan gönüller bir olsun.Kalpler bir olsun.Kimse üzülmesin.

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey

Bende hiç biri durmuyor Serdar üstadım.O taramalar faciaydı.Onca emek şu aşamada hiç bir işe yaramıyor maalesef.Ama iyiyi kötüyü,doğruyu yanlışı böyle böyle öğrendik.Yaşam böyle devam ediyor.Taramalar bir şekilde yerine gelir.Önemli olan gönüller bir olsun.Kalpler bir olsun.Kimse üzülmesin.

Ama orada önemli olan paylaşmanın verdiği haz belki ilerde bir 20 sene sonra bugün tarananlar içinde facia denecek öyle teknolojiler çıkacak ki bugün 60-80 mb dosyalar kalitesinden kaybetmeden 1-2 mb pdf dosya olacak kimbilir yani önemli olan paylaşmak emek zaman vermek arşivinde tozlandırmamak dostluk ve sevgi için mücadele etmek.