Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 080 - Ölüm Verici

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
001vvv.jpg

Daha önce Yöneticim Ertuğrul tarafından yayınlanmış kapak farklı tekrar düzenleme umarım iyi olmuştur.

İyi okumalar dilerim arkadaşlar...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Sevgili Cengiz, güzel bir taramayla Conan arşivimize katkıda bulunmuş. Sayıyı orjinal kapağı ile bizle buluşturmuş.

Bize de hem önceki taramanın sahibi ertuğrul üstadımıza, hem de sevgili dostum Cengiz'e teşekkür etmek düşüyor.

Conan'ın kral olduktan sonraki öykülerini pek sevmiyorum, bir ön yargım var galiba. Hayatın her alanında iktidarın yıpratıcı etkisini gözlemlediğimiz için belki. Ama bu sayıdaki her iki öykü de keyifli gözüküyor. Daha önce okuduğumu zannediyorum. Olsun yeniden okurum...

Ellerine sağlık, sevgili dostum.

12 Şub 2010
15,006
543,719

Conan'ın kral olduktan sonraki öykülerini pek sevmiyorum, bir ön yargım var galiba.

Kral Conan serisi en az sevdiğim serisidir. Kral oluncaya kadar olan öyküler süper. Kral olduktan sonraki bölümde Tooth Amon'u öldürünceye kadar olan bölüm de süper. Sonrası felaket. Sebebi Zenobya'dır.

Artık Conan'ın karizması yerle birdir. Zenobya ve çocuklarının kaprisleri Conan'ı kedi gibi yapmıştır. O nedenle ben de Conan'ın bu öykülerini tekrar okuma yapmadan atlar geçerim. Daha doğrusu ikinci üçüncü kez okusam da dördüncü ve daha fazla defa okumam, atlarım.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Kral da olsa İmparator da olsa, Conan barbarlığından pek bir şey kaybetmiyor.
Emeğin için teşekkür ederim Cngz1.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
bu seri en son olarak 4 erli olarak satılmıştı
bazı sayıların kapakları yeni çizimdi
sen orginalini temin etmişsin
eline sağlık üstad