Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 004 - Demir Şeytan..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,018
denize sıfır
Taramalar geç kalıyor ama HD kalitesinde sunmak için yavaş olması kaçınılmaz.Alemin kralı İlkhan Tok arşivinden seçme bir cilt daha.Bu sayıda kısa öykülerden oluşan bol miktarda öykü bulacaksınız.İyi seyirler..

[FONT=lucida, verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif]
001rmr.jpg

[FONT=lucida, verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif]
007tnt.jpg
[/FONT]

025hlh.jpg
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]

Moderatör tarafında düzenlendi:

alasur

Aktif Üye
7 Haz 2011
329
155
Bu öyküyü kitaptan da cbr uzantılı da kaç kere okudum.

Ama her yeni tarama sanki sıfır gibi kendini bi daha okutturuyor :)

teşekkürler

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Hem İlkhan Tok kardeşime hem de sevgili kardeşim sana çok teşekkürler ederim.Çok güzel bir tarama olmuş,keyifle,zevkle okuyacağım,en iyi günler dilerim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Conan pek rasyonel birisi değil. "Gel Kadın! Mavi gözlerin için yeterince riske girdim". Conan'ın aklını başından almaya yetiyor güzel bir kadın. Orduları önünde titretecek, ileride kral olacak birisi söylüyor bu lafı ve bu kadınlar yüzünden başının ilk defa belaya girmesi değil. Elbette son kez de olmayacak. Ama biraz da bu yüzden o bir kahraman değil mi?

Teşekkürler sevgili ilkhan ve büyük beyaz.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Conan pek rasyonel birisi değil. "Gel Kadın! Mavi gözlerin için yeterince riske girdim". Conan'ın aklını başından almaya yetiyor güzel bir kadın. Orduları önünde titretecek, ileride kral olacak birisi söylüyor bu lafı ve bu kadınlar yüzünden başının ilk defa belaya girmesi değil. Elbette son kez de olmayacak. Ama biraz da bu yüzden o bir kahraman değil mi?

Teşekkürler sevgili ilkhan ve büyük beyaz.

Sonunu düşünen kahraman olamaz sevgili Nihat Emeği geçen ArkadaşlarımaTeşekkürler büyük beyaz ve ilkhan Tok

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
tarama çok güzel olmuş hakikaten , paylaşacagımız bu 33.(mersinin plakası :p ) kitap için büyükbeyazın paylaşım sırasına bakarak savaşlardan biri olacak diye tahminde bulunmuştum ama büyükbeyazın şifresini çözmek mümkün değil o anki ruh haline göre tarama yapıyor hahahahah
ellerine kollarına saglık dostum

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
yüksek kalite olsun 10 gün geç olsun
elleriniz dert görmesin harika bir işbirliği
ilhantok arkadaşımızda gönlümüzü feth etmeye devam ediyor
teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Tarama harika görünüyor;
okumamak elde değil!
Sayın "ilkhan" dostumuza ve size
yürekten teşekkürler...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Geç olması önemli değil.
Böyle güzel ve kaliteli paylaşımlar her zaman beklenir.
Eline sağlık değerli dostum,teşekkür ederim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Sevgili Büyük Beyaz ve İlhan Tok'a teşekkür ederim
Conan'a teşekkür ederim
Kırık link demeden ikinci sayfaya gelen mesajları yazanlara ayrı teşekkür ederim.
Kıymet bilenler kendini yavaştan gösterecek biliyorum
Bennim insanım biraz utangaçtır yoksa teşekkürü bilir değil mi:cool: ?