Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 097 - Kurt Kadın

12 Şub 2010
15,006
543,638
97tmkd00.jpg

Sayın fenerbahçe_100 şahsında
tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bu sıralar yeni bir conan sevgisi oluştu,
pek bir ilgilenir oldum..
Güya hepsini okuduğumu sanıyordum..
Her sayıda bunu da okumamışım diyorum,
demek kendime bile yalan söylüyormuşum..
I will punish myself.
I'm very serious.
Thanks..
Sincerely savok..

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Vay aranızdaki haberleşmeyi yabancı dile dökmüşsünüz haaa :)
Conan artık ilgimi çekmiyor dediğim anda başta Timed , Gulyabani ve Profesorum bana yeniden okuttu ya artık gam yemem :D
Yakınlarda toplanırsak benide Timed,le beraber Haşin bakışlı çatık kaşlı diye nakarat yaparken görürseniz şaşırmayın :d

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Bayanın kapaktaki gibi olanı iyidir de, kurt pençelisi nasıl olur onu bilemiyorum kanımca "her" koşulda bir maiktar tehlikli olma olasığılı var.

En tehlikesizi çizgi roman da okumak, bunu da sağladığın için teşekkürler, ağabey.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
değerli profesör harika bir kitabı daha arşivimize yolladın
emeklerin büyük, saygıyı hakediyosun
sağol varol üstadım

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,427
istanbul
Abi nasıl bir kitap arşivi bu? Böyle devasa bir koleksiyonu hangarda tutuyor olmalısın. Ellerine sağlık bu değerli kitabı bizimle de paylaştığın için çok teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
paylaşıma teşekkür ederim. yalnız ilginçtir ki tam maceralı kol. dizisi sayı 97 nin kurt kadın olmaması gerekiyor. gözümle gördüğüm halde inanmıyorum, çok şaşırdım birazdan indirip inceleyeceğim. sayı 97-tanrı kralın kızı olması lazım. 204 lük seri desen sayı 97- unutulan halkın kralı isimli maceradır. bence sayı numarası yanlış basılmıştır. bu kitap 204 lük serinin 78 ci kitabıdır diyorum.( listeye baktığımda sayı 78-kurt kanı olarak yazılmış ama oda baskıda yanlış yazılmış :) doğrusu kurt kadındır:) hepsi yanlış benmi doğruyum valla bende hepsi mevcut olduğu için ve defalarca kez okuduğum için arşivimi incelemeden bile yanlıştır diyebilirim.
kitabı indirip inceledim eklenen kitap
186 lık serideki 26- zambula tahtı için isimli maceranın son kısımları ve 27-ay ışığındaki iblis isimli maceranın başlarından oluşma karma bir kitap. yine 204 lük serideki 78 -kurt kadın isimli maceralarla aynıdır.

Son düzenleme:

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,427
istanbul
Albay dostum bu kitap doğrudur. Zira siyah kapak dediğimiz TMKD ilk serinin kitabıdır. Diğer TMKD'ler ile (2. ve 3. tekrar seri) karşılaştırmaya kalkarsan işin içinden çıkamazsın :) Anca bir dost paylaşırsa içlerinde ne var görebiliyoruz. Bende de var bu siyah kapaklılardan birkaç tane ama içeriklerinin aynı sayılı diğer TMKD'ler ile alakası yok.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Abi hem tarıyor hem de yeni link veriyorsunuz teşekkür ederim.