Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 118-Uğuldayan Gölgeler Vad..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 118 - Uğuldayan Gölgeler Vadisi

tmkd118000.jpg
tmkd11801.jpg

Sevgili Haluk Ağabey'in şahsında tüm Çizgi Diyarı'na armağandır. Zaten kitap ona aittir. Kimin kitabını kime armağan ediyorsun diye sormayın. Elimden gelen budur. Sevgi ve saygı ile selamlıyorum..İyi okumalar diliyorum. Umarım beğenilir, bol okunur ve bir dost içten bir teşekkür eder, bu da bana yeter..

tarandığı gibi;

Tek sayfa düzenleme;

..
Hoşuma gider
Elinde çay bardağı
Güneyde bir köy evinin
Üstü çinkolu balkonundan
ve yağmurlu havalarda
Dağlara bakan birisinin
Duruşu

Hoşuma gider
Her gün sokaklarda
Uzuneşek oynayan çocukların
Avuçlarına tükürerek
Koşmaları

Hoşuma gider
Çiçeği burnunda aşıkların
Bir okul sonrasında
Koltuklarına sıkıştırarak
Ciltleri bozulmuş kitapları
Ve ürkek bir tavşan gibi
Aşklarını, acılarını
Elleriyle bastırarak
Yürümeleri

abdulkadir bulut

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Getiren de , götüren de sağolsun. Emek verip taramak başlı başına bir özveri zaten.

Çok teşekkürler,ellerine sağlık.

Sağlıcakla.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Değerli paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.Emek veren kimse saygılar sevgiler ona aittir.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Ortaokuldayken conan müptelası olmamı sağlayan kitaptır. O zamana kadar teksas tommiksten başka bişey okumayan ben, arkadaşın elinde gördüğüm bu kitabı "ver bakayım şu conan neyin nesiymiş" diyerek alıp bir daha da bırakamadım. Bu yüzdendir ki değeri benim için bir başkadır. 30 sene bu kitabı muhafaza eden Haluk Ağabey'e (ki bu muhafaza işi ayrı bir meziyet ve beceridir ve ben bu konuda müthiş başarısızımdır.) ve tarayıp iki versiyon birden paylaşan Savok üstadıma sonsuz teşekkürler. Eksik olmayın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
"Savok" kardeşim,
size ve Haluk beye
gönülden teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağlıcakla kalın.
Sevgiler, saygılar...

bayrakzaf.gif

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Haluk Ağabeyimin katkısının karşılığı yok.
Sağolsun varolsun.
Sayesinde asla bulamayacağımız nice kitaplara kavuştuk.
Ne kadar teşekkür etsek az.
Sevgili Savok Ağabeyime (Aynı zamanda hemşerim olur :D ) de paylaşımı için teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Değerli kardeşim;Teks,Ceylan Dergileri,1001 Roman,Conan ve adını sayamadığım bir sürü çizgi romana sizin sayenizde sahip oldum,sizin sayenizde okuma şansı buldum,bıkmadınız,sıkılmadınız,paylaştınız yine paylaştınız yine paylaştınız.Emeğiniz değil emekleriniz,sabrınız ve cömertliğiniz için size gönül dolusu teşekkürler ederim.Sağlıklı,huzur,mutluluk dolu günler dilerim,hoşçakalın.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
savok üstad kimin kitabını kime hitap ediyosun :) :)
şaka bi yana gene kalite konuşmuş
değerli üstadımız eksik sayıları bitirmeye kararlısınız
bizlerde sizin bu azminizden dolayı minnettarız
kucak dolusu sevgi vesaygılarımı sunarım

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
bu kitapların hepsi birer hazine gibi sizin emeklerinizse hazineler kadar değerli canı gönlden teşekkürler.