Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 146 - Perili Ormanın Kızı

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Yeni maceralar dizisi daha eski bir yayın olmasına rağmen TMKD'den daha özenli basılmış. Mesela benim kitapta mürekkep sayfaya resmen sıvanmış (4. - 5. sayfalarda gözlemleyebilirsiniz) ve baskı o kadar koyu ki bir çok detayı görmek mümkün değil. Neyse ki yeni maceralar dizisi 103 için Profesör ve Savok üstatların emeğiyle güzel bir tarama olduğundan hemen araklayıverdim :) Bu vesile ile kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Orijinali tek sayfa olan taramayı ben çift sayfa yaptım. Çünkü iki sayfayı birden görerek okumayı seviyorum. Tek sayfa olsun isteyenler Savok üstadın paylaşımına bakabilir. İçerik aynı.

Sevgiler, saygılar.

İçerik:
Perili Ormanın Kızı
(The Savage Sword of Conan - 140 - Girl Of The Haunted Wood)

Aksi Gri Tanrının Alacakaranlığında
(Conan the Barbarian - 3 - The Twilight Of The Grim Grey God)

conantmkd146periliormaninkizithumb.jpg

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
eyvallah kardeşim, öyle yada böyle eksik sayılar tamamlanıyor, sağol varol, devamını temenni ediyoruz

12 Şub 2010
15,006
543,719
Şu kapak bile Conan'ın neden çok sevildiğini anlatmaya yeter sanırım. Tek kelimeyle seyirlik. Teşekkürler trutalbruth.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Güzel paylaşımınız ve eksikleri tamamlamaya yönelik yaklaşımınızdan ötürü teşekkürler.
Elinize sağlık.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
trutalbruth eksik sayıları birer birer sayende ekliyoruz, conanın ne varsa hepsi arşivimde olsun istiyorum, çok keyif aldığım fantastik bir dünya, ellerin dert görmesin

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Profesör dostuma yürekten katılıyorum. Alfa Yayınlarının Conan serileri için gösterdiği tek özen kapakları. Aynı özeni baskı ve kağıt kalitesinde de gösterseymiş keşke.
Conan'ın bu serisi bu hızla giderse yakında tamamlanacak gibi duruyor.
Ellerin dert görmesin Trutalbruth. Paylaşım için binlerce teşekkürler

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
çok teşekkürler iki sayfa tek sayfa gibi alternatifleri dahi düşünmene ayrıca teşekkrürler.