Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 185 - Savaşan Kılıç

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Değerli dostlarım;

Alfa yayınları 3. sayfada ne kadar okuyucularına saygılı ve ciddi bir yayınevi olduğunu bir kere daha göstermiş!

Burada "Savaşan Kılıç" macerasının özet bilgisinde: Kendi kabilelerine mahsup savaşçılara işkence eden ve onları öldüren Akilonyalılar'dan intikam almaya yemin eden bir grup yerli, Akilonyalılar'ın bir kalesine saldırır Ve Akbaba lakaplı kale kumandanından intikam almaya çalışır, denmiş.

Halbuki konunun bunla alakası yok.

Bana göre şöyle olmalıydı: Bir vurgun sonrası arkadaşları ile Hanghara kentine gelen Conan, ihanete uğrar ve yakalanarak bir kafese kapatılıp açlıktan ölmeye mahkum edilir. Tabii ki açlıktan ölmemek için yeme ihtiyacı güden tek canlı Conan değildir...

Hangi akla hizmet etmişsem bu Conan'ı 600 dpi taramışım, sayfası çok olduğundan normal boyutunu 300 MB altına indiremediğimden yükleyemedim, küçülttüm. Daha evvel yaptığım denemelerde "mini" boyun sorunsuz olduğu söylenmişti umarım yine memnun kalırsınız.

Sevgi & Saygı

conantmkd18501.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim,Conan arşivimiz sizlerin katkıları ile zenginleştikçe zenginleşiyor,çok sağolun,elleriniz dert görmesin.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Değerli dostum,tarama ,kitap güzel eline sağlık...
Boyut küçültmek için harcadığın zaman,emek cabası...
Teşekkürü fazlasıyla hak eden bir çalışma örneği,sağol...
Paylaşım ve özellikle verdiğin emek için çok teşekkür ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Paylaşımınız,
emeğiniz,
harcadığınız zamanınız
ve dostluğunuz için
yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.
Sağ olun, var olun.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,719
Conan'dan memnun kalınmaz mı sevgili gulyabani. Her boydan dpi si başımız üstüne. Emeklerine sağlık.

Not: Conan'ı beğenmeyeni sevgili timed'e havale etmeli:D

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Sayın Gulyabani,
dosya boyutunu küçültmek için renkli taranmış sayfaları gri tonlamalı moda dönüştürmek dosya boyutunu önemli ölçüde küçültmenizi sağlar. Ayrıca resize ederken 600 dpi'yi korumak yerine 300 dpi'ye düşürmek de mahtıklı bir dosya boyutu elde etmenize yardımcı olabilir. Tabi bir de jpeg optimizatörü olarak işlev gören yazılım kullanılırsa aynı kalite yaklaşık 1/4 oranında bir cbr dosyasına yerleştirilmiş olur.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Alfa bizi birbirinden karışık serileriyle yeterince yormuyormuş gibi bir de yanlışlarıyla helak ediyor. Yine de ne kadar yamuk olursa olsun Conan için başka alternatifleri yok (Ne yazık ki).

Bu seri çok yakında bitecekmiş gibi bir his var içimde. Ellerine sağlık dostum teşekkür ederim.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
dostum bizler için harcadığın zamanın karşılığında ne kadar teşekkür etsek az, eksik sayılar birer birer ekleniyor, sağolasın

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Her güne bir kitap kampanyanı destekliyorum..
Sağol dostum.
İyiki varsın.
Sevgilerimle.

Kampanyaya aynen bende katılıyorum.
Gulyabani'den her gün bir kitap. Özellikle Conan olursa tercihimiz.

Ayrıca Alfa yayınlarından hepimiz memnun değiliz.
Hani deveye sormuşlar boynun niye eğri diye, o da nerem doğru ki demiş.
Alfa yayınları her seriyi en kalitesiz ve işi ucuza getirme politikası yüzünden kötü silik baskılı kitaplar okuduk hep.
Bu yüzden de okuyucuyu ciddiye alıp saygı göstereceğini sanmıyorum.

Paylaşım ve kitapla ilgili açıklamaların için teşekkür ederim.
Sağol Varol Gulyabani. Eline koluna sağlık.

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Okur çizgileirni bile taramışsınız ve iyiki de öyle yapmışsınız. Teşekkürler ve elinize sağlık.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
teşekküre nerden başlayıp nasıl bitireceğimi bir türlü bilemedim. harcanan emeğe karşılık gelmiyor bir türlü. ama kitaba başlayım. dpi si ne olursa olsun bir solukta bitireceğime eminim. ellerine sağlık çok teşekkürler.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Muhteşem çizgilere muhteşem tarama ve düzenleme eşlik etmiş.
Sayende gecemin kalanı nefis geçecek üstadım.Çok teşekkür ediyorum...