Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 127 - Kanlı Buluşma

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

84 sayfalık bu çizgiroman iki macera içeriyor. İlki Don Kraar'ın yazdığı Mike Don Doctberty (ben tanımıyorum ama dergide böyle yazıyor) nin çizdiği "Kanlı Buluşma". Bu macerada Valeria da Conan'a eşlik ediyor. Ben kendi adıma çizimleri beğendim ama kullanılan tarama miktarını gereksiz şekilde fazla buldum. 11. sayfa sağ alt köşedeki ve 12. sayfada sağ üst köşede ki yüz çizimlerine bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

Şimdi ben çizimden çok süper fena anlarım ama Conan sevmem 2 resim için 100 MB dosyamı indiricem diyenler için bir iyilik yapıp söz konusu resimleri hemen buraya koyalım.

c12711.jpg

ve

c12712.jpg

İkinci öykü Jim Owsley yazımı J. Buscema&E.Chan çizimi "Anıt".

Sevgi & Saygı

c12701.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Yanlış anlaşılmasın;
gereksiz taramalardan kaçının derken huysuz ihtiyar,
bizim siteden haberi yoktu..
Siz siz olun gerekli-gereksiz taramaya devam edin..
Sağolunuz, sağlıklı olunuz..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Varsın fazla olsun,Conan Conandır.Sevgili kardeşim ellerine sağlık,emeklerine sağlık,geceyi daha da zenginleştirdiniz,çok teşekkür ederim,hoşçakalın.

12 Şub 2010
15,006
543,776
ben böyle çizimleri de seviyorum, özellikle korku çizgi romanlarına yakıştırıyorum.

Barbarımızın öykülerindeki vahşet ve envai çeşit canavarlar da korkulardan geri kalmıyor zaten:D

Taramalarına ve emeklerine teşekkürler sevgili Gulyabani, sunumlarını okumak bir zevk

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Tok çizer tabii çini mürekkebini bol bulmuş taramışta taramış. Mürekkep masrafı kitap satışlarını geçince bir daha bu adama çizdirmediler diye duydum :)

Değerli paylaşımın için teşekkürler üstadım. Sayende TMKD'ye bir çizik daha.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
gülyabani süpersin, bu serinin bazı sayıları yok diye ümidi kesmiştik ama sen eksikleri taramaya başladın sanırım, zaman ayırıp bize emek harcadığın için teşekkür az gelir, sağol varol, diğer eksik sayılarıda en kısa zamanda yayınlamanı canı gönülden diliyoruz

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sevgili Gulyabani, böyle giderse sayende Conan serilerinde eksik meksik kalmayacak.
Emeğine ve eline sağlık.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,519
Teşekkür ederim. Canan pardon Conan hep gözdem olmuştur :))

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
ernie chan çizgileseydi aynı memniyetsizliğin olmazdı zannımca. bende çizgiden iyi anlarım. kapakta aslan şükür, çinide ernie chanın üstüne adam tanımam. conan yinede conandır diyemeyeceğim, çizimi kötü olanlardan zerre zevk almıyorum. sana kısmen katılıyorum...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,519
BU kapaktaki resmi Lisede dönem ödevine çizdiğim için resim dersi hocamız tarafından azar yemiştim. Resim büyük boy serilerden birininin arka kapağındaydı yanlış hatırlamıyorsam, hoşum agitmiş ve suluboya ile çizmiştim. O günleri hatırladım. Teşekkürler b u nostaljik duyguları yaşatanlara.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Kaliteli paylaşımlar ve emekleriniz için çok teşekkür ederim . Uzun zaman önce okuduğum Conan ÇR. larından biriydi . Tekrar okumak güzel oldu . Aynı yıllar öncesinde kalmış eski bir arkadaşla yeniden karşılaşmak gibi .

Son düzenleme: