Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 078 - Kan Tanrısının İzinde

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Pazarınız şen olsun. bir kaç saniyenizi alıcam, umarım beni mazur görürsünüz.. Size bugünün 4. ve son Conan macerasını sunarken, içimdeki tatlı coşkuyu mazur görmenizi dilerim efendim. sözlerime son vermeden önce size nezih bir atasözüyle seslenmek istiyorum..Önce can, sonra Conan...
Du bi dakka yahu .. böyle miydi bu atasözü.. Ne biliyim ben, Zaten bir barbar macerası sunarken böylesine ince konuşan bir adamın akıl sağlığından şüphe edilmeyip te ne yapılır a dostlar :)

img0001yym.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Evet o ata sözü aynen öyle idi,öyle olmasa bile artık öyle oldu:)
Sevgili kardeşim emeklerin ve güzel sunumun için çok çok teşekkür ederim,Allah(c.c) keyfini daim etsin.İyi günler dilerim.

elturbo

Yeni Üye
22 Ağu 2010
92
70
Rawenx arkadaşım bu güzel tarama için çok teşekkür ederim . Mazur görürsen bir şey sormak istiyorum.
Tam mecaralı Koleksiyon Listesinde bu sayı görülmüyor. 78. cilt kara adamın kemikleri 2.seri olarak görünüyor.
Bu kitap TMKD nin ayrı bir serisinemi ait acaba ?

.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
bu kitabı hangi seriye koydun. alfa tam maceralı kolleksiyon dizisi desen ordaki 78 -kara adamın kemikleri ....1980-2002alfa yayınları sıralı listeler desen conanları desen ordaki 78-kurt kadın olarak paylaşılmış. bende aynı serinin bazı kitapları var.hangi listeye ait diye düşünüp duruyorum.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
bu kitabı hangi seriye koydun. alfa tam maceralı kolleksiyon dizisi desen ordaki 78 -kara adamın kemikleri ....1980-2002alfa yayınları sıralı listeler desen conanları desen ordaki 78-kurt kadın olarak paylaşılmış. bende aynı serinin bazı kitapları var.hangi listeye ait diye düşünüp duruyorum.

Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi I. Seri 120 TL - ? TL Fiyat Aralığında Alfa Yayınlarından Satışı Yapılmış Olan Seri

http://www.cizgidiyari.com/forum/co...-macerali-koleksiyon-dizisi-sirali-liste.html

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Hani bir laf var; Conan olsun da çamurdan olsun.
Siz bunu paylaşıma açtınız. Ellerinize sağlık.
Artık biz bir seriye koyarız. Belki de bilmediğimiz bir seri dahavardır.
Ne dersiniz?