Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 063 - Cebbal Sag'ın Çocuklar

cakiciali

Kıdemli Üye
3 Ocak 2010
122
1,063
cakiciali0001w.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,643
Kasımpaşa
Misafirler gitti galiba, bu ne hız dostum, emeğine tarayıcına bilgisayarına kuvvet, biraz da yarına kalsın. Sağlıcakla kal.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,672
TAM 35
Sevgili dostum bulunduğum bölgedeki arıza nedeniyle ve işler yüzünden epeydir foruma giremiyordum.Vallahi mükemmelsin yine harika işler çıkarmışsın ellerin dert görmesin.

killahxxl

Yeni Üye
28 May 2010
14
0
elerine saglik arkadasim mükemmel bir seri ve azim sergiliyorsun insallah devami kesilmez

gtolgak

Yeni Üye
8 Kas 2010
3
0
ya arjadaslar ben rapishare den indireniyorum yaa uff. Bu sayiyi da herkez cok methediyor. Degerli arkadasimin verdigi linke tiklamaktan baska bir sey yapmam gerekiyor mu rapidshare den indirim yapabilmem icin?

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,805
ya arjadaslar ben rapishare den indireniyorum yaa uff. Bu sayiyi da herkez cok methediyor. Degerli arkadasimin verdigi linke tiklamaktan baska bir sey yapmam gerekiyor mu rapidshare den indirim yapabilmem icin?

konulardaki rapıd linkine tıkladığımızda karşımıza bu görüntü çıkıyor..

bn4afol9mopzbg9ak.gif

premium hesabı olmayanlar ücretsiz indirme için slow download yazan yere tıklıyoruz dosyanın boyutuna göre bir geri sayım başlıyor bitmesini bekliyoruz..

bn4aj2gwm0erpzxn0.jpg

geri sayım bitti ve bu görüntü oluştu sabit diske kaydet diyoruz ve dosyamız inmeye başlıyor..hepsi bu kadar artık bir okuma programıyla indirdiğimiz dosyayı seçerek okuyabiliriz..keyifli okumalar..:)

bn4ak82c73jg92ado.jpg

...............................

gtolgak

Yeni Üye
8 Kas 2010
3
0
tesekkurler colinmcay verdigin detayli bilgi icin. Ancak ben linke tikladigimda farkli bir sayfaya yonlendiriliyorum. Once bir mesaj geliyor "Please stop flooding our download sites" sonra da farkli bir rapidshare sayfasiba yonlendiriyor. cikamadim isin icinden.