Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Cep Dizisi(1982-1983)Sayı 21 - Kimmeryalı Kente Kar

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
conan21.jpg

Serinin 21.kitabı; "tafamus" kardeşime naçizane bir hediyem olsun.
Tüm sevenlerine keyifli okumalar diliyorum

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
"tafamus" kardeşime hediye ettiğim bu naçizane hediyenin kendisi tarafından farkına varılmadan ve diğer "Conanseverler"in bir bölümü paylaşımdan henüz faydalanamadan "kutlubora" kardeşim yazdığı teşekkür mesajlarıyla paylaşım sırasını alt üst ettiğinden ( sağ olsun, var olsun) hoşgörünüze sığınarak tekrar bu satırları yazmak zorunda kaldım.
Tüm mesaj yazan, yazmayan va yazamayan (!) çizgiroman severlere "bilmukabele" diyorum. Saygılarımla...

Son düzenleme:

kutlubora

Kıdemli Üye
15 Ağu 2010
112
6
aaa üstadım bu paylaşımına teşekkür etmemişim, ellerin dert görmesin ve canın hiç sıkılmasın ki paylaşımlarına devam edebilesin, hem sen hiç üzme kendini zaten buranın müdavimleri, conan ın ve sizin dostlarınız olan bizler paylaşım sırası falan dinlemez, çok dikkatli tüm konuları okur ve hiçbir şey kaçırmayız. Elimizden en az birşey geldiğini, bir kuru teşekkürün, iki kelimenin kifayetsizliğini bilir, yüzümüz kızararak da olsa gönül borcu olduğunu bilerek iki teşekkür kelimesini paylaşımlarınız altına ekleriz :)

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
çok teşekkürler ellerin dert görmesin seride bitti sayılır. kesintisiz barbara devam sayenizde.