Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Cep Dizisi(1982-1983)Sayı 09 - Kral Conan

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
conan09.jpg

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,461
Sitemiz sarkomerin sayesinde conanlarla neşe buluyor teşekkürler arkadaşım inşallah öğrencilerin sizi yormuyordur

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Bizim buralar oldukça kötü
tipi gibi pis bir kar yağışı
bugün tembellik yaptık
çoluk çocuk maaile evde kaldık
Buna da şükür diyoruz
Bu gibi havalarda Yüce Rabbim dışarıda olanlara yardım etsin.
Bunun gibi günlerde dost sesleri duymak iyi geliyor insana
Varlığı keyif veriyor
İyi ki varlar dedirtiyor.
Sonra geçmişten gelen bir kitabı okumak için son on saniye..
Kısa bir mola.
Sağol hocam.
içim ısındı.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Hocam geçmiş olsun dileklerim biraz geç oldu kusuruma bakma. Ama seni formda yeniden aramızda görmenin sevincide bir başka oluyor. Hoş geldin ve ellerin yine dolu dolu gelmişsin. Sağolasın hocam sağolasın...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Değerli hocam hiç bıkmadan ve yorulmadan paylaşımları devam etmen takdir edilemesi gereken bir olay,herkesin bu konuda minnet duyguları içinde olduğuna inanıyorum,emeğine,yüreğine sağlık,gönül dolusu teşekkür ederim

mizahicizgi

Aktif Üye
26 Eyl 2010
403
935
Conan paylaşımlarını kaçırmadan izliyorum sarkomer, güzel paylaşımların için sağolasın teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
sıkı sıkı takip ediyoruz..arşiviniz pandora'nın kutusu gibi ...ne zaman ne paylaşacaksınız belli olmuyor...devamını bekliyoruz....

Yorumsuz
"Efsaneye göre, Zeus kendinden ateşi çalıp insanlara veren Prometheus'un kardeşi Epimetheus'a balçıktan yapılmış tanrısal güzellik ve zekaya sahip Pandora'yı eş olarak gönderir. Epimetheus kardeşinin tüm uyarılarına karşı Pandora ile evlenir. Zeus, Pandora'ya evlilik hediyesi olarak topraktan yapılmış, çömlek benzeri bir kutu hediye eder ama bu kutu asla açılmamalıdır. Bir süre sonra merakına yenilen Pandora, kutuyu açar ve içinden hastalık, acı, keder gibi insanlığa zarar verecek tüm kötülüklerin dünyaya yayılmasına neden olur. Son anda kapattığı sandığın içinde ise geriye sadece umut ve iyilikler kalır."