Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Cep Dizisi(1982-1983)Sayı 08 - Kurtarıcı

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
conan08.jpg

Tam maceralı cep dizisinin 8. sayısı; keyifli okumalar diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
726
192
valla siteye ara vermeye gelmiyor nasıl güzel kitaplar paylaşılmış ellerinize sağlık çok teşekkürler allahtan yarın pazar :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
valla siteye ara vermeye gelmiyor nasıl güzel kitaplar paylaşılmış ellerinize sağlık çok teşekkürler allahtan yarın pazar :)

Sınırsız ve kısıntısız paylaşım sadece "www.cizgidiyari.com.tr" de...
"Çizgi Diyarı"nın "bir numara" olduğunu artık herkes biliyor sevgili kardeşim. Geriye itiraf etmeleri kalıyor. O da çok yakında...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum; sağlıcakla kalın.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Sınırsız ve kısıntısız paylaşım sadece "www.cizgidiyari.com.tr" de...
"Çizgi Diyarı"nın "bir numara" olduğunu artık herkes biliyor sevgili kardeşim. Geriye itiraf etmeleri kalıyor. O da çok yakında...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum; sağlıcakla kalın.

Tamamen katılıyorum. Kimi sitelerin yaptığı gibi VIP ;)üyelik vs. canım isterse yazdığın mesajı yayınlarım, Sakın eleştirmeyin haa! gibi kaprisli ve kendini beğenmiş siteler da var.
Bir şeyi ya paylaşırsın ya paylaşmazsın. "www.cizgidiyari.com.tr" de paylaşım var,
Emeğe saygı var, insana saygı var, en önemlisi dostluk var.
Bu yüzden"www.cizgidiyari.com.tr" BİR NUMARA bu tartışılmaz.

elturbo

Yeni Üye
22 Ağu 2010
92
70
Çok teşekkür ederim sarkomer.
Sayende Cep diziside tamamlanacak.

.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
Tamamen katılıyorum. Kimi sitelerin yaptığı gibi VIP ;)üyelik vs. canım isterse yazdığın mesajı yayınlarım, Sakın eleştirmeyin haa! gibi kaprisli ve kendini beğenmiş siteler da var.
Bir şeyi ya paylaşırsın ya paylaşmazsın. "www.cizgidiyari.com.tr" de paylaşım var,
Emeğe saygı var, insana saygı var, en önemlisi dostluk var.
Bu yüzden"www.cizgidiyari.com.tr" BİR NUMARA bu tartışılmaz.

neco kardeşime katılıyorum.paylaşım ve dostluğun bir numara olduğu tek yer burası.çok teşekkürler.:wbtr::31::88::89: