Conan Tam Maceralı Büyük Boy Aylık Albüm Dizisi Alfa Yayınları Sayı 04 - Kara Pelerin

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
bwaxjc0gqe7r1e5hi.jpg

Ben size diyorum 4. cü sayı kara pelerinliler 1.ci sayı kanlı hendek diye inanmıyordunuz birde:D
düzeltme yaparken 10.cu sayının adınıda 10-karanlığın kralı olması lazım. . benim bildiğim 2 tane film özel sayısı yok maceraları indirip bakmadım ama sadece 26.cı sayı film özel sayısı. yanlışım varsa bilgilendirin beni.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Dediğin gibi listeleri yeniden düzenledim.
1.sayı varsa yeniden taramanı istiyorum.
10 sayının adını değiştirdim,
linkini aşağıya numarasız olarak aldım.
Hatırladığım kadarı ile
bu film sayısı özel bir sayı olarak çıkmıştı.
Herhangi bir başlığa ait değildi..
Daha iyi bilen biri çıkar ve doğrusunu söylerse düzeltiriz.
Kitap için de teşekkür ederim.
Resim konduğunda kodlarını img olarak düzeltmek gerek..
Sevgiler.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Sayın Albay'ın hem Conan taramaları hem de efsanevi barbarımız hakkındaki bilgileri ile forum ahalisinin takdirlerini kazandığını sanıyorum, teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Dediğin gibi listeleri yeniden düzenledim.
1.sayı varsa yeniden taramanı istiyorum.
10 sayının adını değiştirdim,
linkini aşağıya numarasız olarak aldım.
Hatırladığım kadarı ile
bu film sayısı özel bir sayı olarak çıkmıştı.
Herhangi bir başlığa ait değildi..
Daha iyi bilen biri çıkar ve doğrusunu söylerse düzeltiriz.
Kitap için de teşekkür ederim.
Resim konduğunda kodlarını img olarak düzeltmek gerek..
Sevgiler.

1.ci sayı var ama orjinal değil. alfanın 2000 li yıllarda çıkarttığı seriden olan sayı var. macera tamam diye orjinali almamak gibi bir hataya düşmüştüm.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Sayın Albay50, 4, ve 1. sayı hakkında haklısın galiba.
Forumda bulunan 4, sayının kapağı farklı.
Sanki iki farklı aylık seri var gibi. bir kısmı (özellikle senin tarayıp paylaştığın) 100 liralık, bir kısmı ise 2.000 liralık.
Bu konuyu aydınlatmak için gösterdiğin çabaya teşekkür ederim ancak benim kafamda yine de netleşmedi.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Sayın Albay50, 4, ve 1. sayı hakkında haklısın galiba.
Forumda bulunan 4, sayının kapağı farklı.
Sanki iki farklı aylık seri var gibi. bir kısmı (özellikle senin tarayıp paylaştığın) 100 liralık, bir kısmı ise 2.000 liralık.
Bu konuyu aydınlatmak için gösterdiğin çabaya teşekkür ederim ancak benim kafamda yine de netleşmedi.

aslında iki -üç defa piyasaya sürülmüş. bazılarında orjinal fiyatın üstüne etiket vurmuşlar. ama en orjinali 100 tl lik olan seri. zaten bu orjinal seride tarihte yazıyor. örn. haziran 1983 sayı 4 gibi tarih yer alıyor. süper ciltleri bunların arta kalanlarıyla birleştirip yeni kapak vurup piyasaya sürmüşler. adına süper cilt demişler. hatta süper ciltlerde bile farklılık var. bende bi ara 4 tane süper cilt 9 vardı. hepsinin içeriğide farklıydı. depolarında kalan kitapları ikişer ikişer ciltleyip piyasaya süper cilt adı altında sürmüşler. ( bu bilgileri kitapların önsözler, okuyucu mektupları vs gibi kimsenin ilgilenmediği yerleri okuyarak artı formları gezerek, internet satış sitelerini gezerek orda alınan , satılan kitaplar hakkında satıcılar ve alıcılarla bol bol konuşarak bilgi topladım benim verdiğim liste doğrudur. )

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
üstadalar seri sorunu üzerine tartışıyorlar hiç yorum yapmadan çok teşekkür edip çıkayım aradan