Conan Tam Maceralı Büyük Boy Aylık Albüm Dizisi Alfa Yayınları Sayı 16 - Büyülü Zırh

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
bw98h77zwy5ehdao6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Büyükbeyaz sen varya çok yaşayacan, sanki başıma geleceği biliyor gibi. vallla aynen dediğin gibi resim vahşi boyutlarda oldu. gösterdiğin linkle bayağı bi mücadele ettim. bu sefer boyut küçültmeyi beceremedim. çünkü gösterdiğin proğramı indiremedim. bulamadım bile. ekrana baktım oraya tıkladım, buraya tıkladım yok. .. illaki birşeyler eksik oluyor. işte öyle yağ olsa, un olmaz, o olsa şeker yok. hepsi olsa ben olmam. olaki oldum. o helva benim helvam olur gene yiyemem. inşallah resim normal boyutlu olur diye temenni edecem artık.

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
hocam en azından resmi artık yüklüyorsun bu kısmı kaptınız.bu gece de boyutlandırma işini birlikte halleder,işi kıvırırız.azminiz bunu çözecek.elinize sağlık,teşekkürler.:)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Eline sağlık dostum, liste de, taramalar da her gün gelişiyor.

Resim boyutlandırmak için şayet pc de Microsoft Office yüklüyse basit bir metod da ben anlatayım.

Küçültülmesi istenen resme sağ tıklayıp "Birlikte Aç" ı seçip,
Buradanda "Microsoft Office Picture Manager" i seçmek gerekiyor,
sonrada "Resim" başlığının altındaki "Yeniden boyutlandır" seçiliyor ve bitti.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli Albay 50 kardeşim bu güzel Conan için çok teşekkür ederim.Verdiğiniz emekler için sağolun.
Çok ilginç bir kapağı var gerçekten.Umarım Conan o zebellah gibi yaratığın hakkından da gelir,zaten gelemezse biz bir daha Conan okuyamayız ki.........

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Eline sağlık dostum, liste de, taramalar da her gün gelişiyor.

Resim boyutlandırmak için şayet pc de Microsoft Office yüklüyse basit bir metod da ben anlatayım.

Küçültülmesi istenen resme sağ tıklayıp "Birlikte Aç" ı seçip,
Buradanda "Microsoft Office Picture Manager" i seçmek gerekiyor,
sonrada "Resim" başlığının altındaki "Yeniden boyutlandır" seçiliyor ve bitti.

aynı dediğin gibi yaptım...bitmedi :'(

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Verdiğin emek ve gösterdiğin çaba takdire değer gerçekten.
Zaman içerisinde resim kırpma ve düzeltme konusunda daha iyi olacağına inanıyorum.
Sanıyorum bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlar ve sayın moderatörler de sana yardımcı olacaklarına inanıyorum.