Conan Tam Maceralı Büyük Boy Aylık Albüm Dizisi Alfa Yayınları Sayı 19 - Farelerin Ge

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
İlk teşekkür benden olsun sevgili albay50.
15. sayı için yazdığım bunun için de geçerli.
Kendi taraman olduğunu düşünüyorum.
Güzel bir iş çıkarmışsın. Ellerine sağlık.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Bu kitabın bir öyküsü yok sanırım.
İyi ki de yok, evde eli kılıçlı bir barbar bulmak pek de hoş olmazdı. :)

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
İlk teşekkür benden olsun sevgili albay50.
15. sayı için yazdığım bunun için de geçerli.
Kendi taraman olduğunu düşünüyorum.
Güzel bir iş çıkarmışsın. Ellerine sağlık.

Evet kendi taramam. valla nerdeyse bilgisayarla tarayıcının önünde yatıp kalkıyorum. teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
cevap yazan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. herkese cevap yazmasamda takipteyim. (en çok bu cevap bölümünü seviyorum.)beni cevapsız, mesajsız koymayın.

Son düzenleme:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Bu kitabın bir öyküsü yok sanırım.
İyi ki de yok, evde eli kılıçlı bir barbar bulmak pek de hoş olmazdı. :)

2-3 gün önceydi. iftarı yaptıktan sonra son taramaları yapıp koştura koştura evden çıktım. şöyle gece sahura kadar kahveye gidip okeyin gözüne vuracaktık arkadaşlarla. köşeyi dönüyordum ki şiddetli bir acı duyduğumu ve havada uçtuğumu hatırlıyorum. (bana çarpan sanırım dorsesiz bir tırdı . ) aradan ne kadar vakit geçti hatırlamıyorum. ama hava aydınlanmıştı..karşımda biri yada birşey vardı... aman allahım o ne irilikti öyle... adam sağ işaret parmağını çenemin altına sokarak beni havaya kaldırdı. yerden 2 metre havalanmıştım. sen ne yaptığını sanıyorsun diye kükredi. titrek bir ses tonuyla ne yapmışım ki diye sorabildim. yapmamışın işte sorun orda. admin senden öykü istemiş, yapmamışın diye tekrar kükredi. bağırırken ağızı o kadar büyük açılıyordu ki kafam rahatlıkla içine girer üstelik te sağa sola 180 er derecelik manevralar yapabilirdi. ağzı böyleyse adamın iriliğini siz tahmin edin. o derece yani.. yok yav istemedi , istese yazmazmıyım dedim. galiba samimiyetime ve küçük emrah bakışlarıma dayanamamış olacakki biraz yumuşadı. bak koç'um (demekki beni tanıyordu) Bu kitabın bir öyküsü yok sanırım cümlesi neden bir öyküde bu kitaba yazmıyorsun demektir. uyanık olacan hop kapıcan mesajı tamammı ? nasıl tamam olmaz, işaret parmağının ucunda bir o yana bir bu yana dönüp duruyordum. abi beni bırakırsan hemen eve gidip yazacam dedim. tamam koç'um takipteyim sıkıysa bi yazma. diyerek yere indiriverdi beni. abi sen kimsin diye sordum. (o kadar korkmuştum ki her iki kelimeden biri aslında abi ama sizleri sıkmamak için atlıyorum oraları. ) BEN CONAN .. vuuuuuu abi ben senin hayranınım,bütün kitaplarını okudum diye hemen yalakalığa başladım. KESSSS sesiyle öyle bir irkildim, öye bir korktum ki bir anda saçlarımın alt kısımları beyazladı. mister no'ya döndüm. böyle korktuğumu görünce dayanamadı, yüreği de pek yufkaymış. geldi yanıma çömüverdi. cebimden henüz paketini açmadığım malbuşu çıkartıp bir tane yakıverdi. '' bu merete kötü alıştık '' ... zamanın merkezindeki kaleyi hatırlıyormusun. orda biz kuyuya sarkıp zamanlar arası yolculuk yapıyoruz. hep Amerika hep
Amerika sıktı oralar tad vermiyor. sizin ülke daha güzel son zamanlarda hep buraya geliyorum. bak sizin siteyide takip ediyorum, hastasıyım . 10 numara bi site ne ararsan var. ben bile unuttuğum anıları sizin sayenizde hatırlıyorum. kendi çağımda hep sizi anlatıyorum çevreme. ah ne yazıkki bizim çağda, internetti, bilgisayardı yok .. neyse ben kaçıyorum. bakunin üstada selam söyle , sıkı takipçisiyim onun . bide atom müyendizi varmış söyle ona ayağını denk alsın, ikinizede tilt oluyorum. her an gelebilirim .. giderken arkasından güle güle conan abi gene bekleriz diye bağırdım. arkaya dönerek sen o öyküyü yazma gene gelecem zaten diyerek yüreğimi korkuyla doldurup birden kayboldu..

Son düzenleme:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Ehh... Tom Braks öyküsünden sonra Conan öyküsü güzel oldu kaptan'ın merak etmesine gerek kalmadı.
Güzel bir öykü yazmışsın zevkle okudum. Ellerine sağlık.