Conan Tam Maceralı Büyük Boy Aylık Albüm Dizisi Alfa Yayınları Sayı 30 - Demir Aslanl

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

tekira

Süper Üye
20 Ara 2010
621
66
Conan çok acımasız, bir o kadar da yufka yürekli; çok cahil, bir o kadar da filozof bir kahraman... Paylaşımın için çok teşekkürler...

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Paylaşımın için teşekkürler kardeşim,resim içinde bir düzenleme yapsanda ,mesaj yazmadan görünmüyor.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Paylaşımın için teşekkürler kardeşim,resim içinde bir düzenleme yapsanda ,mesaj yazmadan görünmüyor.

valla o olayı bende cözemedim. bazen söylüyorlar ama nasıl yapılır bilmiyorum. bi sorayım arkadaşlara niye öyle oluyormuş

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Paylaşımınız için teşekkür ederim.
valla o olayı bende cözemedim. bazen söylüyorlar ama nasıl yapılır bilmiyorum. bi sorayım arkadaşlara niye öyle oluyormuş
Konuya ekleyeceğiniz resimleri -eklenti ekle- kısmına değil (Bu yol genelde rar dosyası ve alt yazı gibi küçük boyutlu dosyaları forumlara koymak için kullanılır.), mesaj penceresindeki çerçeve işaretine tıklayıp
kodunu oluşturduktan sonra; resmin linkini
şeklinde ekleyiniz.
Bu şekilde yaptığınızda resminiz mesajda gözükecektir.

tatu

Yeni Üye
1 Eki 2009
79
92
hasarlı bir link uyarısı çıkıyor..ve 33 MB. lık dosya 3 KB.lık dosya olarak iniyor..emek sahibi arkadaşlara aylık tam macera serisi için çok teşekkürler..

Camara

Yeni Üye
17 Şub 2010
15
1
Elinde olan arkadaşlar paylaşabilir mi rar arşivi hasarlı şimdiden teşekkürler