Conan Süper Cilt Alfa Yayınları Sayı 034

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Bu cildin taramasını yaparken birşey farkettim. Conan TMKD serisinin 3 ve 4. sayılarıyla birebir aynıydı. Sanırım TMKD sayıları tekrar sayılar olduğu için sadece kapakları değiştirilip maceralar aynen verilmiş. cakiciali dostumuz bu 2 sayıyı tarayıp eklemişti bende sadece ön ve arka kapakla birlikte giriş sayfalarını tarayıp ufak bir düzenlemeyle 2 bölüm halinde cbr olarak eklemeyi tercih ettim. Gayet güzel bir tarama olmuş bunun için cakiciali dostumuza bir kez daha teşekkürler.
İçerdiği maceralar; Siyah Heykel, Ay Tanrısının Dağı, Kafatası nehrinin sırrı, Ay Işığında Demir Gölge ve Fildişi Tanrıça.
Arka kapakta Haydar'ın telefon numarası yazılmış, canınız sıkılırsa arayıp kafa bulabilirsiniz :15:. Keyifli okumalar :).

89032337.jpg

1. Bölüm:

2. Bölüm:

Moderatör tarafında düzenlendi:

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,462
ortak yalnız fiyat etiketini sökseydin çok pahalıya almışsın kitabı kardeşim ben bu parayla sahaf evini satın alırdım yahu:d teşekkürler arkadaşım sana verdiğim conanıda unutma taramayı

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
arayan varmı haydarı.haydar ile haydarinin alakası varmı.neyse fazla saçmalamadan teşekkürler.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Şu sitede parası ve zamanı ile hizmet veren, ancak karşıolığında kuru bir teşekkürü bile sadece birkaç kişiden gören kardeşlerim; yazdığımız teşekkür yazılarını yanlış anlayıp!!! silen diğer sevgili kardeşlerim, hepinize içten teşekkürler. Zira elimizden başka birşey gelmiyor.
Bu arada siteyi tanıdığım herkese tavsiye ediyorum.

alasur

Aktif Üye
7 Haz 2011
329
155
kılıcı at conan
o bakış yeter :)

teşekkürler tarayan ekleyen yenileyenlere :31: