Conan Süper Cilt Alfa Yayınları Sayı 001

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
tarama0001n.jpg

Dün sehven yaptığım tekrar paylaşımdan dolayı, Sinbad kardeşime "özür hediyem" olsun. Tüm dostlara saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın Hocam,
eline koluna sağlık,
gerçekten müthiş paylaşımlar yapıyorsun.
Sağlıcakla kal.

Değerli moderatör kardeşim "Savok", sizlerin ilginiz ve anlamlı mesajlarınız bizleri motive ediyor. Bizler de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Birşeyler ortaya koyabiliyorsak, foruma küçük de olsa bir katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bizlere...Sizler de sağolun,varolun...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Kırmızı ciltler birden cok basım olduğu icin icerikleri hic birbirini tutmuyor. Icinde hangi maceraların olduğunuda yazsanız daha hoş olurdu. Birde benim merak ettiğim bir macera var. Ama hangi maceranın ve sayı icinde yer alıyor bilmiyorum. Bahsedeceğim macerayı okuyan arkadaşlar varsa lütfen banada söylesin. Aramaktan canım cıktı :( conanın arkadaşı fafnir bir savaşta kolunu kaybediyor. Cadının biri buna bir iblis kolu takıyor. Bu macera hangi sayıda ve macera adı altında yer alıyor. Okuyan varsa rica ediyorum yazsın. Teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
conanın listesini inceledim. bu linkte yer alan maceralar 186 lık serideki 175 ve 176 cı sayılara denk geliyor. seride her iki linkte kırmızı .

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Tüm mesaj yazan arkadaşlara katılıyorum. Paylaşımlar gerçekten müthiş.
Bu serinin bittiğini görmek ümidiyle, emeği geçen herkese teşekkür ederim.