CONAN RENKLİ DİZİ ALFA YAYINLARI SAYI 06 (Erlik'in Eli) YENİDEN YÜKLEME

Akten

Yeni Üye
22 May 2014
75
439
Adana
ConantheBarbarian120.jpg

Keşke vaktim olsa da tüm çift sayfa taramaları tek sayfaya çevirebilsem :10: (Hatta tüm ciltler bende basılı duruyor olsa hala ve vaktim de olsa hepsini en baştan tarasam, düzeltsem, rengini ve kontrastını ayarlasam, tertemiz yüklesem...)

Burada sayısız insan çok emek veriyor, bizi tekrar çizgi romanlarımıza kavuşturuyorlar. Gerçekten hepsine müteşekkirim. Ama keşke yapmışken tüm sayfaları da TEKLİ tarasalar, kadayıfın kaymağı olacak :)

Özetle; Kısıtlı vaktimde alelacele yaptığım bu düzeltmeyi buraya ekliyorum. Benim gibi çift sayfa okumakta zorlananlar faydalansın.

Sevgi ve Saygılarımla:

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Yapmış olduğunuz çalışmayı takdirle izledim. Temennilerinizi de bir kenara not ettim.
Ancak yeniden paylaşımlarda bazı hususlara dikkat edersek sanırım paylaşımdan alınan keyif artar..
Öncelikle yapılan çalışmalara bir resim koymak meraklıları için bir yol gösterici olur..
İkincisi başkalarına ait bir tarama üzerinde düzenleme yapılacaksa muhakkak ki ilk tarayandan bahsetmek ilk paylaşıcılara hatırlanmak adına mutluluk verir...
Hatta mümkünse izin almak gibi bir şey yapılırsa tadından da yenmez...
Sonra belirli bir sıralama ile belirli sayıda yapılırsa yapılan çalışmalar yalnızlıktan kaybolup gitmezler..
Yoksa düzenleme yapanlar başım gözüm üstüne..
Hele de benim istediğim gibi yapanlar için dükkan onların..
Saygılar, sevgiler..

Not: Yüklenen dosyalar içerisindeki gereksiz dosyaları silip yüklerseniz okumak daha kolay olur. Örneğin sizin yüklemenizde macos diye bir dosya ve bir adet link veren dosya var..

Akten

Yeni Üye
22 May 2014
75
439
Adana
Sayın Savok, eleştirilerinize katılıyorum ve bir dahaki sefere hepsine dikkat edeceğim.

MacOS işletim sistemi kullanıyorum. Bu sebeple Windows tabanlı kompterler hayalet dosyalar görüyorlar. Bu konuda bir çözüm yok maalesef, kusuruma bakılmasın :)