Conan Büyük Boy 86 lık seri 11

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,052
Sarıyer
Değerli dostlarım,

bugün yarım gün, öğleden sonra evdeydim. Bir tane görev verildiğinden (Martin Mystere KM 01), bir tane de nasılsa kimse okumuyor diye (Sevimli Üçlü Sayı 06) tarama yaptıktan sonra bir de sevilen serilerden bir şeyler paylaşayım dedim. Bu büyük boy aylık Conan'ları seviyorum, tek sayfa taraması bile sayfa sayısı az olduğundan uzun sürmüyor. Büyük boy süper ciltlerde var sırada, önümüzdeki aya yetiştiririm belki.

Sevgi & Saygı

by6viiqkddis15ufo.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Görev filan deme
kendimi kötü hissediyorum..
En sevileni bende doğal olarak biraz daha fazla seviyorum..
Teşekkür eder saygılar sunarım.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Conan, hem de büyük boy
Çizgileri birbirine girmemiş

Hiç bir çizgiromanda Conanlardaki üslüp yok, şiir gibi senaryosu var Conanların
Sanırım Conan ın bu denli sevilmesinin sebebi bu, ben öyle düşünüyorum

Büyük boylarda her bir kare tablo gibi

Teşekkürler gulyabani,

Katkıların, paylaşımların, güzel dostluğun için

Yürekten sağol diyorum

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Conan'ı daha çok fantastik olması ve içinde vestern dışında herşeyi barındırması, ve bir soraki sayfada nasıl bir şeyle karşılaşacağının kestirilememesi beni büyülüyor.
Sanki Conan, maceralarında olmazı olur kılan ve beni alıp götüren, bu dünyadan uzaklaştırıp başka bir evrendeymişim hissi veriyor.
Okumaya başladığımda saat kaç olursa olsun bitirmeden bırakamadığım tek Çizgi Roman Conan'dır.
Paylaşımın için çok teşekkürler üstadım. Ellerine sağlık.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Conanın tolkienvari fantastik içeriğini çok seviyorum. Ayrıca hiçbir conan macerasında sadece balonları okuyup sayfayı çeviremezsiniz. Bazen öyle bir sayfayla karşılaşıyorumki mükemmel mekan ve insan çizimlerini incelemekten ne okuduğumu unutup tekrar okuyorum :) Keşke bu sanat eserlerine daha kaliteli kağıda daha özenli basılmış şekilde sahip olabilseydik.

Çok teşekkürler Gulyabani, ellerine sağlık.