Conan Alfa Yayınları Haftalık Gençlik Dergi Serisi(1982-1984)Sayı 48 - Ay Işığının Şe

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
cnn3487y4f5gf4834f_g_48_srkmr.jpg

"Ay Işığının Şeytanları" adlı maceranın sonu.
Bu serinin forumda bulunmayan ve bendeki son kitabı. "Okyanusta damla" misali foruma küçük bir katkım olabildiyse ne mutlu bana. Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Güzelim "Conan" cildini halisane bir niyetle parçaladığım, tarama için ağrıyan sırtımı umursamadığım, evle ve çocukların dertleriyle ilgilenmeyip hiç birisiyle iki kelam etmediğim, klavye başında ne kadar vakit geçirdiğimin dahi farkında olmadığım, içtiğim çayın tadını alamadığım, ne zaman yaktığımın farkında olmadan içime çektiğim sıgaranın dumanından odayı bir sis bulutu kapladığından bihaber olduğum, televizyondaki hiç bir programı seyredemediğim, hatta oturmaktan uyuşan ayaklarıma aldırmadığım, hatta ağrımaya başlayan başım için kalkıp da bir ilaç almaya bile üşendiğim, hatta, hatta... Her şey, her şey için kendime TEŞEKKÜR EDİYORUM. Çünkü, bu güzide foruma karşı kendini sorumlu ve/veya borçlu hisseden ben; daha önce de ifade ettiğim gibi okyanusta bir damla da olsa bu sorumluluğumu (en azından bugün olsun) yerine getirdiğime inanıyorum. Ben gönül huzuruyla uyuyacağım. Saygılarımı sunar, iyi geceler dilerim.

Son düzenleme:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Ellerin dert grmesin hocam.
Kitap taramanın ne kadar zor, zahmetli ve emek isteyen birşey olduğunu çok iyi biliyorum.
Paylaşımların değerini biliyor ve yürekten teşekkür ediyorum