Conan Alfa Yayınları Haftalık Gençlik Dergi Serisi(1982-1984)Sayı 29-Yarasalar Ülkesi

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
cnn3487y4f5gf4834f_g_29_srkmr.jpg

Listeden bir kırmızı daha eksildi. Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Güzelim "Conan" cildini halisane bir niyetle parçaladığım, tarama için ağrıyan sırtımı umursamadığım, evle ve çocukların dertleriyle ilgilenmeyip hiç birisiyle iki kelam etmediğim, klavye başında ne kadar vakit geçirdiğimin dahi farkında olmadığım, içtiğim çayın tadını alamadığım, ne zaman yaktığımın farkında olmadan içime çektiğim sıgaranın dumanından odayı bir sis bulutu kapladığından bihaber olduğum, televizyondaki hiç bir programı seyredemediğim, hatta oturmaktan uyuşan ayaklarıma aldırmadığım, hatta ağrımaya başlayan başım için kalkıp da bir ilaç almaya bile üşendiğim, hatta, hatta... Her şey, her şey için kendime TEŞEKKÜR EDİYORUM. Çünkü, bu güzide foruma karşı kendini sorumlu ve/veya borçlu hisseden ben; daha önce de ifade ettiğim gibi okyanusta bir damla da olsa bu sorumluluğumu (en azından bugün olsun) yerine getirdiğime inanıyorum. Ben gönül huzuruyla uyuyacağım. Saygılarımı sunar, iyi geceler dilerim.

izmarit

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
3
Güzelim "Conan" cildini halisane bir niyetle parçaladığım, tarama için ağrıyan sırtımı umursamadığım, evle ve çocukların dertleriyle ilgilenmeyip hiç birisiyle iki kelam etmediğim, klavye başında ne kadar vakit geçirdiğimin dahi farkında olmadığım, içtiğim çayın tadını alamadığım, ne zaman yaktığımın farkında olmadan içime çektiğim sıgaranın dumanından odayı bir sis bulutu kapladığından bihaber olduğum, televizyondaki hiç bir programı seyredemediğim, hatta oturmaktan uyuşan ayaklarıma aldırmadığım, hatta ağrımaya başlayan başım için kalkıp da bir ilaç almaya bile üşendiğim, hatta, hatta... Her şey, her şey için kendime TEŞEKKÜR EDİYORUM. Çünkü, bu güzide foruma karşı kendini sorumlu ve/veya borçlu hisseden ben; daha önce de ifade ettiğim gibi okyanusta bir damla da olsa bu sorumluluğumu (en azından bugün olsun) yerine getirdiğime inanıyorum. Ben gönül huzuruyla uyuyacağım. Saygılarımı sunar, iyi geceler dilerim.

Abi çok ağır konuşmussun ama haklısın varol saol .... Ama benım ılk defa burdan oldu cızgromanlarım kuçukken hıç olmamıstı :( Bu yuzden hiç birşey paylasamıyorum sadece senın gıbı kıymetlı ınsanların emeklerını yıyorum bu yuzden senden ve butun forumdan ozur dılerımm hakkınızı helal edin...!

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Kitabını paylaşım için feda edenler grubumuza hoş geldin sarkomer kardeşim.Şuna inanımanızı isterim ki bu forumda tek değilsiniz.Bende nice kıymetli cildimi parçalamıştım.Emeğinize yüreğinize sağlık.İyi ki varsınız .Sağlıcakla.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,813
Bazen sınırları zorlamamız gerekiyor dostum. Böylelikle çocukluğumuzda/gençliğimizde tamamlayamadığımız yada kaybettiğimiz bu eserleri yeniden bir araya getirip biraz olsun avunabiliriz. Hepimizin kenara çekilip birilerinin bunu bizlerin adına yapmasını beklemekde beyhudedir.
Ömür çabuk geçiyor ve eksikler forumda bir bir tamamlanmış gözüksede alınacak mesafe bana göre hala çok uzun.
Elimizden geldiğince kendimizden bir şeyler katabildikçe bu forum canlı kalacakdır. Ve şunuda belirtmek isterimki forumda diğer tüm arkadaşlarım adınada sözcülük ederekten "zorlama" yoktur. Sadece bizleri yalnız bırakmamanız yönünde teşvik çabası vardır.
Bu meşaketli yolda yılmadan bizlerle omuz omuza devam etmeniz dileğimle saygıdeğer büyüğüm ve diğer tüm gönüldaşlar.
Sağlıcakla.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,466
teşekkürler sarkomer eskiden conan müthiş bir conan okuyucusudum tüm serileri vardı ama şimdi yok senin sayende serilere bir bir topluyoruz ve okuyoruz

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
ağır konuşmuşsun ama doğru konuşmuşsun.insan bu kadar emek verip takdir edilmeyince üzülüyor galiba.ama merak etme takdir ediliyorsun hemde çok.paylaşım için çok ama çok teşekkürler.