Conan Alfa Yayınları 1999 Sayı 05 - Kumlar Altında Uyuyan (Rescan - 2015)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004

30xbux5.jpg
icidfc.jpg

Bayağı bir bereketli sayıymış,defaaten paylaşılmış.300 dpi lik orjinal taramayı ekliyorum.

kadirnip,kartal ve serdar67 dostlarımıza ithafen tüm Conan dostlarına iyi arşivler,iyi okumalar diliyorum...

mega.co

dosya.co

mediafire

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Çok harika bir paylaşım... Kapak resminin güzelliğine diyecek yok...
Sevgili Prince Dostum, hem paylaşım için, hem de paylaşımı adıma ithaf etme nezaketin için, çok teşekkürler... Ellerine sağlık...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,146
Eline sağlık değerli dostum.
Prince farkıyla okuyacağımız bir conan paylaşımı.
Fazla maldan zarar gelmez.:Ğ
Teşekkür ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Değerli prince daha yeni girdim ve bu mesajı görünce bir gülümseme yayıldı yüzüme çünkü o sarı renk bana başka bir şey daha hatırlattı.Aslında sende benim gönlümün sarı kısmındasın azizim sadece sen değil senin gibi küsmeyen darılmayan yola herşeye rağmen devam diyen tüm dostlar.Bu arada eskiden çok değerli eserler paylaşan ama o paylaştığı eserleri kapanan forumda olan dostlara da sesleniyorum.Gelin burda o emeklerinizi tekrar paylaşın yok olmasınlar.Özellikle mizah alanın da çok nadir dergiler paylaşan dostlara tekrar sesleniyorum.Yine çocuk dergilerinde çok harika işler çıkaranlara koyun bunları nete yok olmasınlar.Birgün birisine faydası olur.Değerli prince emeklerin için ve azmin için tekrar sağol.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
O zaman ben de defaatle teşekkür ederim..
Her conan benim için kaybettiğim bir hazineyi bulmak gibidir..
Saygı ve sevgilerimle...