Conan Alfa Yayınları 1999 Sayı 30 - Conan Günümüzde

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Kılınçlı Conan'ı tabancayla düşünemiyorum bile oldukca ilginç olmuş,paylaşımın ve emeğin için teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Mehmet Ali kardeşime bir teşekkür de bu ilginç kapaklı Conan için, Sağolasın...

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,812
Forumda artık devamlı duyuyoruz ya "Bu macerayı seneler önce okumuştum iyi oldu diye". Gerçektende haklılar dostlar insanın duyguları bir farklı oluyor. Yaşlanıyoruz be usta, kötü oldum şimdi.

Teşekkürüde es geçmeyelim. Sağolasın.

Son düzenleme:

stentor

Yeni Üye
22 Mar 2011
10
0
ilginç bir sayıya benziyor,çok merak ediyorum ama sırayla okuduğum için henüz bu sayıya gelmedim.paylaşım için teşekkürler bu arada.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
günümüzde geçen bir conan macerası okumuştum...çok eskiden...kaptan amerika ile kapışıyordu..bakalım o mu....çok sağol...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Bu serideki logo neden diğer serilerdekindem farklı bu seriye ait değil mi acaba?

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Bu serideki logo neden diğer serilerdekindem farklı bu seriye ait değil mi acaba?

Alfa yayınları 1999 yılı itibariyle Conan serilerini tekrar düzenleyip yayınlama başlamıştı. S.S.O.C. dizisini sıralı olarak yayınlamaya çalıştılar. Bu sayı ise Marvel Comics What If serisinde çıkan Conan maceralarını içererek seriden bağımsız çıkmıştır. Bu sayı hariç bütün 1999 serisi ve ardından çıkan Yeni Seri'yi indirecek olursanız ( King Conan maceralarını içeren sayılar seri dışı bırakılarak Kral Conan ve İmparator Conan isimleri ile çıkartılmıştır.) S.S.O.C dizisini orjinal Marvel sırasına göre (Ne yazıkki, ilgi az olduğundan tamamı yayınlanamadı.) okumuş olursunuz.

Not: What If serisi Marvel evreninde geçen bir hikayeyi eğer farklı bir şekilde olsaydı diye alternatif evrenlere uyarlaması şeklindedir. Her sayısında farklı bir karaktere ve önemli sayıya atıfta bulunur. Conan maceralarını içeren dört What If macerası vardır.
1. Conan New York'ta
2. Conan 20. Yüzyılda
3. Conan ve Thor.
4. Wolverine Conan'ın Çağında.

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Cevap için teşekkür ederim. Ali Recan'ın Alfa'dan ayrılmasından sonra ne kadar okuyucu kaybettiğini takip edenler bilirler. Alfa'nın ALi Recan'lı yılları altın yıllarıydı. Sonra Gül Feride Sağıroğlu ile yaşadığı anlaşmazlıklardan sonra Erdal Çakıroğlu dergileri idare etti ama olmadı. Derginin satışı da kalitesi de düştü. Conan ve Barbarlar dergisine bakarsanız 1930-40 lardaki kalitenin bile altına düşütüğünü görebilirsiniz.