Conan Alfa Yayınları 1999 Sayı 28 - Hırsızların Gecesi

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Şurada akşamları iki dakikalık keyfimiz vardı, o da kayboldu gitti.Bu forumdaki arkadaşların çoğu hep 35 yaşın üstündeki insanlar.Çoğumuzun çocukları var ,insan düşündükçe gerçekten kahroluyor.

Dostum her zamanki gibi yine muhteşemsin.Serileri bir,bir tamamlıyoruz.Ellerine sağlık, sağlıcakla kal.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
sevgili dostumpaylaşım ve emeğin için teşekkürler,conan'ları birer birer tamamlıyorsun sağolasın

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Şurada akşamları iki dakikalık keyfimiz vardı, o da kayboldu gitti.Bu forumdaki arkadaşların çoğu hep 35 yaşın üstündeki insanlar.Çoğumuzun çocukları var ,insan düşündükçe gerçekten kahroluyor.

Dostum her zamanki gibi yine muhteşemsin.Serileri bir,bir tamamlıyoruz.Ellerine sağlık, sağlıcakla kal.

Evet dostum iğrenç bir durumdu unutmaya çalışıyorum.Dünyanın her yerinde böyle tiplere çöp muamelesi yaparlar.Arkadaşlar da aynı muameleyi yaptıkları için çok teşekkür ederim.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars

öncelikle çok teşekkürler.ironi yapmışsın ama konuyu bilmediğim için anlamadım.bende 35'liklerdenim.