Conan Alfa Yayınları 1999 Sayı 27 - Büyücü Ve Ruh

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,815
Yeni logoda bir hoş olmuş cover üzerinde. Hem cover güzel hemde tarama. Teşekkürler eline sağlık dostum. Listede bir kırmızı daha azaldı kaldı son 7.

''…Şunu bilin ki forum üyeleri, taramaların kısıtlı yapıldığı çizgi romanların ve onların mükemmel görselliklerinin geride
kalmalarından sonra Dünyada o güne değin görülmemiş bir çağ başlamıştı. Bilgisayar bağımlılıklarının olduğu bu çağ
da, Dünya üzerindeki site ve forumlar, gökteki yıldızların mavi parıltıları kadar dağınık fakat belirgindi. İşte bu sıralarda
Mehmet Ali kardeşimiz geldi. Çizgi roman arşiviyle ve elinden hiç bırakmadığı tarayıcısıyla bu kara saçlı, şahin gözlü
yiğit tüm taramaları kardeşleri için karşılıksız yapmak istiyordu…''
- Bir çizgidiyarı efsanesinden-

Son düzenleme:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Yeni logoda bir hoş olmuş cover üzerinde. Hem cover güzel hemde tarama. Teşekkürler eline sağlık dostum. Listede bir kırmızı daha azaldı kaldı son 7.

''…Şunu bilin ki forum üyeleri, taramaların kısıtlı yapıldığı çizgi romanların ve onların mükemmel görselliklerinin geride
kalmalarından sonra Dünyada o güne değin görülmemiş bir çağ başlamıştı. Bilgisayar bağımlılıklarının olduğu bu çağ
da, Dünya üzerindeki site ve forumlar, gökteki yıldızların mavi parıltıları kadar dağınık fakat belirgindi. İşte bu sıralarda
Mehmet Ali kardeşimiz geldi. Çizgi roman arşiviyle ve elinden hiç bırakmadığı tarayıcısıyla bu kara saçlı, şahin gözlü

Amanin ne yaptın sen Aziz Dostum fena gaza geldim tutmayın beni Viyana nerde? Orayı da tarayacağım şey alacağım.Şaka bir yana yazdığın bu mesaj beni çok mutlu etti.Çok teşekkür ederim.Kendine iyi bak

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
değerli kardeşim bu kıymetli kitapları sayende tamamlamak kadar güzel bir şey olamaz ,paylaşımın ve emeğin için çok teşekkürler sağolasın

ladre77

banned
20 Kas 2009
9
2
çok teşekkürler elimde hiç çizgi roman kalmadığından dolayı sizinle paylaşamıyorum sadece ingilizcelerini bulabiliyorum netten. bu da çevirmen arkadaşlara daha fazla iş demek oluyor.Fakat hepinize derinden teşekkürlerimi sunarım.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars

harika olmuş az bile yazmış.çok teşekkürler.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sn. Colinmccay ne güzel yazmış , sağol dostum eline sağlık.