Conan Alfa Yayınları 1999 Sayı 21 Shem Şahinleri

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
file

Evet, sevgili barbarımızın yeni bir macerası daha huzurlarınızda. Zevkle okumanız dileklerimle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Hızına yetişmek ne mümkün!Daha uzun kış geceleri var önümüzde mehmet Ali .Daldan dala konuyorsun.Bakalım şimdi sıra nerede.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Valla abicim bu serinin ilk 18 kitabını bir arkadaşımdan gasp ettim dün.Bu seriyi de taramak niyetindeyim bakalım hayırlısı.

amra

Yeni Üye
13 Eyl 2009
16
3
sayın mehmet ali bu güzel paylaşımlar için sana ne kadar teşekkür etsem azdır umarım conan konusunda yaptığın bu paylaşımlar artarak devam eder lütfen de devam etsin bunu senden rica ediyorum.Bu arada haddim olmadan birşey isteyeceğim senden acaba yanlış anlamzsan bu paylaşımlarda adını resimlerin üstüne yazmasan olmaz mı daha kenara yazsan yani resmin üstüne gelmese çok sevinirim sakın bunu yanlış anlama elbette sen paylaşıyorsun istediğin gibi paylaşacaksın ama okurken göze o şekil pek hoş gelmiyor.Bu benim senden nacizane isteğim umarım seni kızdırmamışımdır.Ve bu güzel paylaşım için çok ama çok teşekkürler lütfen Conana devam

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
sayın mehmet ali bu güzel paylaşımlar için sana ne kadar teşekkür etsem azdır umarım conan konusunda yaptığın bu paylaşımlar artarak devam eder lütfen de devam etsin bunu senden rica ediyorum.Bu arada haddim olmadan birşey isteyeceğim senden acaba yanlış anlamzsan bu paylaşımlarda adını resimlerin üstüne yazmasan olmaz mı daha kenara yazsan yani resmin üstüne gelmese çok sevinirim sakın bunu yanlış anlama elbette sen paylaşıyorsun istediğin gibi paylaşacaksın ama okurken göze o şekil pek hoş gelmiyor.Bu benim senden nacizane isteğim umarım seni kızdırmamışımdır.Ve bu güzel paylaşım için çok ama çok teşekkürler lütfen Conana devam

Yok güzel kardeşim yanlış anlayacak bir şey yok elbette bu kitapları ben sizler için tarıyorum tamam bundan sonra ismimi yazarken dikkat edeceğim.Bir Conansever olarak kardeşimin istekleri elbetteki önemli

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Yok güzel kardeşim yanlış anlayacak bir şey yok elbette bu kitapları ben sizler için tarıyorum tamam bundan sonra ismimi yazarken dikkat edeceğim.Bir Conansever olarak kardeşimin istekleri elbetteki önemli

Ben seninle aynı görüşte değilim sevgili Mehmet Ali.Defalarca kez taradığın kitaplar üzerinde ki ismin kapatılarak başkaca kişiler tarafından sanki kendileri tarafından taranmış gibi bir çok yerde paylaşıldı.

Keşke suistimal edilmese de arkadaşın dediği gibi yapılsa.Ancak şundan kesinlikle eminim ki buna sen de defalarca şahit oldun, birileri tarafından taradığın kitap alınır,ismin silinir ve yayınlanır.

Değerli dostum, kitabı tarayan sensin bu hususta dilediğini yapmakta elbette özgürsün. Eğer dilersen ve istersen Bakunin gibi şeffaf bir şekilde kitabın tam ortasına yaz derim.

Kendine iyi bak sağlıcakla kal.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Ben seninle aynı görüşte değilim sevgili Mehmet Ali.Defalarca kez taradığın kitaplar üzerinde ki ismin kapatılarak başkaca kişiler tarafından sanki kendileri tarafından taranmış gibi bir çok yerde paylaşıldı.

Keşke suistimal edilmese de arkadaşın dediği gibi yapılsa.Ancak şundan kesinlikle eminim ki buna sen de defalarca şahit oldun, birileri tarafından taradığın kitap alınır,ismin silinir ve yayınlanır.

Değerli dostum, kitabı tarayan sensin bu hususta dilediğini yapmakta elbette özgürsün. Eğer dilersen ve istersen Bakunin gibi şeffaf bir şekilde kitabın tam ortasına yaz derim.

Sevgili kardeşim paylaşımlarıma gösterdiğin hassasiyet için çok teşekkür ederim.Uyarılarını dikkate alacağım dostum sende kendine iyi bak.

amra

Yeni Üye
13 Eyl 2009
16
3
Ben zaten bunu kötü maksatla demedim elbette ki paylaşım emek ister ve bu emeği belirtmek için adını yazmak tarayanın en doğal hakkı ben yazma demedim yine yazsın mehmet ali kardeşimiz hem de her sayfada olsun ama ortada olması yerine yanda olsa iyi olmaz mı diye bir fikir beyan ettim.Yapmak veya yapmamak onun takdiri bu emeğin çalınmasını ben de istemem...Ve yeniden rica edicem Mehmet ali kardeşim lütfen Conan paylaşımlarında hız kesme merakla yeni paylaşımlarını bekliyorum selamlar

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars

Neptün gerekenleri söylemiş,ona katılmamak mümkünmü.

kutlubora

Kıdemli Üye
15 Ağu 2010
112
6
Mehmet Ali Bey'e paylaşımı başlattığı ve Ertuğrul Bey'e de linki yenilediği için çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık, eksik olmayın.