12 Şub 2010
15,006
543,642
file

file

file

70 MB

Kota sorunu olmayana daha kaliteli 155 MB

Sayın Bay_x şahsında
Tüm çizgi roma tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Değerli kardeşim çok teşekkürler ederim, bu barbar adamın neler karıştırdığını kimlerin canını yaktığını okuyup göreceğim sonra da halime şükredeceğim tabii ki.
Merak ediyorum;diyelim ki ben Conan'ın Matamatik öğretmeniyim ve ona bir yazılısında zayıf not verdim-mesela yani- acaba tepkisi ne olurdu?...
Sevgili kardeşim en iyi akşamlar senin olsun,sevgi ve saygılar sunarım.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Zamanında sevgili Altay1944 ile tamamlayacağız deyip göbeği çatlattığımız seriydi.Tam tamamladık derken sevgili colin rica etsem şu,şu sayılar yok listede lütfen kırmızı olarak yer verir misiniz deyip. Benim ciddi ciddi ulan şu Sakarya'ya bir gitsem mi acaba? diye düşünmeme sebep olmuştu.Hey gidi günler hey sevgili abim o günleri hatırlamama vesile olduğun ve harika taraman için çok teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Üstadım sayende bu güzelim Conanlar'ı bir de bu harika taramalarıyla okuma şansına sahip oluyoruz. Tam arşivlik oluyor seriler birer birer.

Ellerine ve yüreğine sağlık.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
İskeletler ordusu ile savaşan Conan, bilgisayarla ilk haşır neşir olduğum dönemlerde "might & magic" oynarken en zayıf düşmanlardan biri olan iskeletlerle yaptığım savaşları anımsattı. Çizgidiyarına daldığımdan beri bilgisayarda hiç oyun oynamadığımı fark ettim. Bir alışkanlığı, yenisi ile değiştirmişim zamanla ama sonuçta pc başında geçen saatler pek değişmemiş. Sigarayı bırakıp, pipoya başlamak gibi olmuş...

Teşekkürler, ağabey.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
kota sorunumuzda yok arşivliycek disk alanı sorunmuzda
ellerin dert görmesin üstad