Conan Alfa Yayınları 1999 Sayı 06 - Lanetli Bölge

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004

file
file

file
file

file
file

file
file

Tüm dostlarımın Ramazan Bayramını kutluyor,tüm yaşamlarının bir bayram sevinci içerisinde geçmesini temenni ediyorum...

300 dpi. orjinal taramayı paylaşıyorum.

Conan ve çizgilere gönül vermiş dostlarıma saygılarımla...

mega.co

mediafire

Moderatör tarafında düzenlendi:

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
Prince reis, yüksek çözünürlüklü kalitesi, kitap tadındaki soluk rengi ve harika çizimiyle süper Conan paylaşımlarında bulunuyorsun da indiremiyoruz, bu MEGA'da kota aşımı yazısı çıkıp duruyor, download'ı her defasında engelliyor. her Conan paylaşımında MediaFire'den de alternatif link veremez misin? iyi bayramlar

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Bölgenin lanetini Conan temizleyecek...
Harika tarama ve paylaşım için, çok teşekkürler sevgili Prince...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Prince reis, yüksek çözünürlüklü kalitesi, kitap tadındaki soluk rengi ve harika çizimiyle süper Conan paylaşımlarında bulunuyorsun da indiremiyoruz, bu MEGA'da kota aşımı yazısı çıkıp duruyor, download'ı her defasında engelliyor. her Conan paylaşımında MediaFire'den de alternatif link veremez misin? iyi bayramlar

Değerli üstadım;Conan'ları ilk paylaşmaya başladığımda biraz vakit genişliğinden 3 link olarak veriyordum.
Dostluğumuzu, kitaplarımızı paylaştığımız gibi internetimizi de yakınımızdakilerle paylaşıyorum. Bu sebeple tablet, telefon, bilgisayar derken 8-10 paylaşıma ulaşıyor. Bu da beraberinde oldukça yavaş bir internet trafiğine sebep oluyor.
Vakit anlamında mega 60-65dk. içerisinde upload yaparken Mediafire 2.5 saat ,dosya.co ise nispeten daha iyi 2 saat civarında upload yapıyor. Bu uzun sürede de bağlantı kopması yaşanıyor zaman zaman Bu sebeple megayı tercih ediyorum. Yoksa inanın bir ortaklığım yok :)
Bayram süresince açtığım konulara tatil dolayısı ile ilave link yükledikçe eklerim. Ama diğerleri için mümkünse mega üyeliği almanızı rica edeceğim sizden.Çünkü gece tarayıp, temizleyip upload edebiliyorum, ancak yetişiyor.
Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyor, bayramınızı kutluyorum...

EDİT:Mediafire linki eklendi...

Moderatör tarafında düzenlendi: