Conan-Kılıçların Savaşçısı Aksoy Yayıncılık(2000-2002)Sayı 11 - Sukhmet Kılıçları

12 Şub 2010
15,006
543,642
CNN%20-%20AKSY%20-%20011%20CDix-prf-1%20640%20x%20902_zpszs8g3y13.jpg

CNN%20-%20AKSY%20-%20011%20CDix-prf-2%20640%20x%20902_zpsqgfgx5ub.jpg

İki link ekliyorum
Öyküsünü anlatacağım ama gülmece yok
Kitabı tek sayfa taradım, link yaptım, resim yüklemek için sukhmet'in aslanları sayfası baktım ki iki sayfa
Şunları birleştireyim dedim, bu yaştan sonra lahavle çekerek savok'tan photoshop diye bir icad varmış öğrendim ve birleştirdim, hazır bu sayfa birleşmişken son macera olan corinthia aslanları zaten tek sayfaya elverişli çizilmediği için karelerin güzelliği kaybolmasın diye bir lahavle daha çektim ve kimi tek sayfaları birleştirdim.
Lafın burasında aklıma geldi, bu maceranın çizeri olan Alex Nino nam vatandaşı elime geçirirsem Aykut'un Alex DeSouza'ya ettiğinden beter edeceğimi bilesiniz:)
Kardeşim, herkes gibi normal bant ve karede çizsene, taramacılara gıcığın mı var? Yayınevi bile nasıl basacağını bilememiş, Allah sizi inandırsın:) kitapta dahi sayfalardan taşmış ve kimi balonlardaki yazılar yarım çıkmış, tarayıcı hatası değil yani
Söz lastik gibi uzadı, bir kısım tek sayfaları birleştirip yeniden link yaptım, iki link aşağıda sunulmuştur. Aksoy Conan'ları başıma saran sevgili savok 'u henüz tanımayan sevgili harp55'in hasta haliyle yayınladığı tarama listesini görünce kıs kıs gülmem ondan:)

Sevgili harp55 şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,228
Çok teşekkürler sevgili profesör. Eh yavaş yavaş tanıyoruz. Şimdilik memnunuz hasbihalden.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
Her iki linkide indirdim ikisinide beğendim...
Eline sağlık abi,emeklerin için teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Hani,Mediafire ile indirirken Capticha denilen şey oraya iki tane kelime yazdırıyor ya işte ben o kelimeleri hiç doğru yazamıyorum,hep ikinci ya da üçüncü denemede becerebiliyorum,merak ettim acaba tek benmiyim böyle olan?
Sevgili kardeşim Conan-Aksoy serisi harika oldu.Verdiğin onca emek ve harcadığın değerli zamanlar için gönül dolusu sevgiler sunar çok çok teşekkürler ederim.

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
833
seri neredeyse sayın profesörün emekleri ile elden geçmiş oldu. kalitenin adresleri forumda çok, en başta gelenlerinden birisi de sayın profesör. çok teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili üstadım,
vicdan azabı içerisinde kıvranıyorum,
ama yine de içime çizgi roman şeytanı kaçmış duramıyorum..
En azından hayır duası almana vesile olmuşum..
Bu arada tarama, fotoşop, fotoskeyp derken
yakında matbaayı da kurarız gibime geliyor..
Saygılar sunarım..

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
BU sayı sizi iki kere yormuş. Alex Nino'nun kabahati yok iş o editör olacak kişidedir mutlaka. Taranıp net alemine düşmesin diye öyle çizdirmiştir.
Verdiğimiz zahmetten dolayı size ne kadar teşekkür etsek azdır.

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
Hani,Mediafire ile indirirken Capticha denilen şey oraya iki tane kelime yazdırıyor ya işte ben o kelimeleri hiç doğru yazamıyorum,hep ikinci ya da üçüncü denemede becerebiliyorum,merak ettim acaba tek benmiyim böyle olan?

Yok kardeş yanlız değilsin için rahat etsin...Aynı dertten bende muzdaribim :D

dhb

Kıdemli Üye
19 Mar 2011
112
498

2. kodu okuyamadığım zaman sallıyorum yine de iniyor, sadece kelimeleri kaç harfliyse onu tutturuyorum yetiyor.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Conan'ın Valeria ile beraber yamyamlarla mücadele ettiği bu güzel macerayı değerli dostumun yeni taraması ile okumak güzel.

Conan serilerinde zaman zaman görülen çift sayfayı kaplayan bazısı tablo güzelliğinde sayfaları bütünlüğünü bozmamak için ben de çift sayfa tarıyorum, böylesi daha güzel gözüküyor.

Teşekkürler, ağabey.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Ne çok emek verildiği kalitesinden belli...

Üstelik tek sayfa düzenlemeden sonra çift sayfayı kaplayan resimlerde görüntü bütünlüğünü bozmamak için bu sayfalar tekrar birleştirilmiş...

Emek üstüne emek...

Bu değerli emeklere ne kadar teşekkür etsek azdır.