ATEŞTEN GÖMLEK - Halide Edip/Remzi Türemen (Çocuk Sesi 1947-1948)

12 Şub 2010
15,006
543,639
file

Halide Edip Adıvar'ın ünlü eserini Remzi Türemen usta çizmiş. Bu seri 38. sayıda sona eriyor ama Ateşten Gömlek sona ermiyor.
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Üstat Remzi Türemen'in güzel çizgileri,
Halide Edip hanımefendinin klasikler arasına girmiş harika romanı ile birleşince güzel bir eser ortaya çıkmış...
(Bu arada "üstadın aşağıdaki çizgi romanları hangi dergilerde yayımlanmış ve elinde olanlar niye paylaşmaz acaba" diye de düşünmekten kendimi alamadım.):':)':)'(

Paylaşım için kalbi teşekkürlerimi sunuyorum Sayın "Profesör"...
Saygılarımla...

0Dk3NV.jpg

J24jkE.jpg

OMZj93.jpg

WYZj9E.jpg

52308R.gif

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,639
Üstat Remzi Türemen'in güzel çizgileri,
Halide Edip hanımefendinin klasikler arasına girmiş harika romanı ile birleşince güzel bir eser ortaya çıkmış...
(Bu arada "üstadın aşağıdaki çizgi romanları hangi dergilerde yayımlanmış ve elinde olanlar niye paylaşmaz acaba" diye de düşünmekten kendimi alamadım.):':)':)'(

Allah ömür verirse sayın hocam hepsini Çizgi Diyarımızda görürüz, paylaşmaya çalışırız

Paylaşıp kamuya mal edince değeri artar bunların
Turşu olsa tek başına yenmez, tadı olmaz

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Sözün bittiği yer denilir ya...
İşte öyle bir şey.
Ömrümüz ve ömrünüz oldukça daha bir çok sürprizler sunacaksınız bize
Eminim sevgili profesör.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,744
Fatih İstanbul
Üstat Remzi Türemen'in güzel çizgileri, Halide Edip hanımefendinin klasikler arasına girmiş harika romanı ile birleşince güzel bir eser ortaya çıkmış...

0Dk3NV.jpg

J24jkE.jpg

OMZj93.jpg

WYZj9E.jpg

52308R.gif

Hepsini sırayla ekleyeceğim Sarkomer dostum.