Çocuk Haftası Türkiye Yayınevi Sayı 171

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,851
Ümraniye

30442027142_38ff74c876_b.jpg

SAYI 171

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
İçlerindeki bilgiler her ne kadar günümüz için yetersiz ya da sönük kalsa da, bırakın interneti, Anadolu'nun bir çok yerinde elektriğin bile olmadığı dönemlerde bu dergilerin zamanının çocuklarını bilgilendirmek açısından çok faydalı olduklarını kabul etmek lazım.

Teşekkürler, Doruk.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Sayın doruk'a bu seri halinde bizlere sunduğu tarihi değeri çok olan dergileri için teşekkür ediyorum, ama sayın yöneticilerimize de başka bir faydalı yapılacak iş için de teşekkür etmek isterim. O iş de, bana göre zamanının en önemli çocuk dergilerinden olan Çocuk Haftası için Arada Bulasın bölümü yerine daha rahat bulunup, görülebilecek Çocuk- Gençlik ve Magazin Dergileri bölümünde yer verilmesini rica ediyorum. Çünkü artık sitemizde her geçen gün eksik sayıları paylaşıma açılıp, çoğalıyor. İyi günler dileklerimle.

Son düzenleme:

figor

Kıdemli Üye
21 Tem 2010
164
58
Çocuk Haftası,kısıtlı imkanları ile yayınlandığı yıllardaki kuşakların entellektüel ve duygusal gelişiminde çok büyük rol oynamış bir dergidir.
Ben şahsen o günlerdeki basının ardında maddi menfaat olmayan (kısmi) sadelik ve masumiyetini çok özlüyorum bugünkü medyayı ibretle izlerken...