ÇOCUK HAFTASI En İyi Çocuk Mecmuası Sayı 001 – 28.05.1958

12 Şub 2010
15,006
543,776
file

Sevgili Gürdal dostum bu sayıyı paylaştığı için alternatif de olsa paylaşmayacaktım. Fakat kondüsyonu düşük kitabı düzenlemeyle pırıl pırıl yaptığına göre ham tarama yüksek kondüsyonlu bu kitabı düzenlemeyle çok daha iyi hale getireceğini düşünerek paylaşmaya karar verdim.

Bu seriden Yıldırım Kaptan derlemeleri göz kamaştıran düzenlemeyle arşivimizde duruyor sevgili dostumuzun. Bu seriden el atmayı düşünmediği çizgi romanlardan derleme yapabilirim. Çünkü kısa vadede tüm seriyi tarayıp paylaşmam mümkün olmayacak. Sırada diğer serilerin listelerinin ve örnek sayılarından paylaşım yapmak daha uygun olacak sanırım.
Saygılarımla.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Ellerine sağlık Sevgili Profesör üstadım...
Zaten 1. sayıyı paylaşırken, daha iyi bir tarama gelinceye kadar demiştim. Şimdi ise tam koleksiyonlara katılacak bir paylaşım olmuş sizinkisi...
Aylardır üzerinde çalıştığım elimdeki projeyi tamamlayınca, paylaşımızından haddim olmayarak bir düzenleme yapabilirim...
Siz bu forum için gerçekten değeri ölçülemez bir hazinesiniz... Tabii sadece arşivinizden söz etmiyorum...
Saygı, sevgi ve selamlarımla...

12 Şub 2010
15,006
543,776

Aylardır üzerinde çalıştığım elimdeki projeyi tamamlayınca, paylaşımızından haddim olmayarak bir düzenleme yapabilirim...

Sevgili Gürdal dostum bu sayıyı paylaştığı için alternatif de olsa paylaşmayacaktım. Fakat kondüsyonu düşük kitabı düzenlemeyle pırıl pırıl yaptığına göre ham tarama yüksek kondüsyonlu bu kitabı düzenlemeyle çok daha iyi hale getireceğini düşünerek paylaşmaya karar verdim.

Bu seriden Yıldırım Kaptan derlemeleri göz kamaştıran düzenlemeyle arşivimizde duruyor sevgili dostumuzun.

Had ne demek sevgili dostum:)
Sizin düzenlemenizle gözümüz bir kez daha kamaşacaktır:)