BAYTEKİN Denizler Altında

12 Şub 2010
15,006
543,755
file

file

Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,176
Zorro, Zorkof, Vultan, Aura, Ming, Dale
ve ne alakaysa Baytekin...
"Baytekin" ismini yadırgamaya devam etmekle birlikte
bu nadide eserleri okuma imkanına kavuşmamıza vesile olan
Sayın "Profesör"e gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygılarımla...

Son düzenleme:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,635
Baytekinler benim için çok değerli , çocukluğumda ilk okuduğum kitaplardandı. Teşekkürler üstad, ellerine sağlık; tarayıcına da uzun ömürler dilerim.

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,960
Müthiş bir seri yakaladınız Sevgili Profesör. Teşekkürler ve alkışlanacak performansınız için tebrikler. Bu seri yanılmıyorsam Gordon'un ilk olarak su altı dünyası ile tanıştığı seri olacak. Neptunia olabilir burası. Nadide bir eser. Tekrar teşekkürler.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Flash Gordon Pazar serisinin 7. serüveni Undersea Kingdom 1936'nın Nisan ve Ekim ayları arasında yayınlanmış. Çocuk Haftası'nın ilk sayısı 1943 tarihli olduğuna göre demek özgün yayının üzerinden 8-10 sene geçtikten sonra Türkiye'ye gelebilmiş Flash. O günlerin koşullarında "çabuk" bile sayılabilir bu süre. Arada 2. dünya savaşı olduğunu da hesaba katmalı.

Bu harikalar için tekrar tekrar teşekkürler Profesör.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,475
Ben de okuyacağım işte...
Sevgili kardeşim çok sağolasın,bu erişilmesi zor kitaplara sizlerin sayesinde erişebiliyorum,sahip olabiliyorum,çok teşekkürler ederim.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Belirtmemiş, ancak sanırım elindeki nüshada eksik olduğundan dolayı rahmetli Haluk abi bu Çocuk Haftası Özel Sayı nüshasını tam tarayamamış. Dergi içinde sadece kapaktaki Baytekin'in macerası yok, arka kısmında dolgu çizgiromanı olarak bir başka macera daha vardı. Bunu görünce arşivimden bulup taradım. Yakında burada paylaşırım.